گولسیانی: شانس پرسپولیس با سپاهان و استقلال برابر است

باید تا پایان بازی‌ها تمرکز کنیم و اجازه ندهیم هیچ امتیازی از دست برود. باید خیلی خوب بازی کنیم.

گولسیانی: شانس پرسپولیس با سپاهان و استقلال برابر است

پرسپولیس با پیروزی سه بر صفر برابر ملوان به امتیاز ۵۱ رسید تا با توجه به برد استقلال و شکست سپاهان تنها یک امتیاز با این تیم‌ها فاصله داشته باشد. همین موضوع حساسیت در بالای جدول را در فاصله ۵ دیدار تا پایان بازی‌ها افزایش داده است.

گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس درباره تأثیر این پیروزی و همچنین احتمال بازگشت پرسپولیس به صدر جدول و کسب عنوان قهرمانی صحبت کرد که این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید:

خوشحالی هواداران بهترین امتیاز بود

مدافع گلزن پرسپولیس درباره پیروزی سه بر صفر مقابل ملوان گفت: بازی خیلی خوبی بود. وقتی سه گل می‌زنید و موقعیت‌های زیادی هم دارید چاره‌ای جز راضی بودن هم نیست. بازی خیلی خوبی انجام شد. مهم‌ترین اتفاق در بین هواداران تیم افتاد که خوشحال بودند و ما را همراهی کردند. وقتی با هواداران می‌برید لذت بیشتری دارد. امیدوارم آنها با انرژی‌های خوبی که می‌گذارند همیشه کنار ما باشند و بتوانیم آنها را شاد کنیم.

گلزنی خوب است اما برد مهم‌تر

مدافع سرخپوشان پایتخت درباره اینکه آیا فکر می‌کرد بتواند در اولین سال حضورش برای پرسپولیس اینقدر خوب گل بزند؟ یادآور شد: خوشحالم این تعریف را می‌شنوم. من می‌دانستم به چه تیمی می آیم. خیلی خوشحالم از تصمیمی که گرفتم. باید بگویم از گلزنی هم خوشحال می‌شوم اما مهم‌تر، بردن تیم است که ما داریم می‌بریم.

برای بقیه رقیبان احتمال ویژه قائلم

گولسیانی در خصوص رقابت فشرده با استقلال و سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی گفت: فقط به بازی‌های خودمان توجه می‌کنیم. هر بازی که پیش رو داریم ویژه‌ترین مسابقه است. برای سایر رقیبان هم احترام زیادی قائلیم اما فکر می‌کنم باید پنج بازی پیش روی خودمان را تا پایان به خوبی پیش ببریم.

دربی؟ فعلاً نه!

او درباره حساسیت بازی با استقلال و دربی پایتخت تصریح کرد: فعلاً به مسابقه بعدی فکر می‌کنیم. پس از دیدار با مس کرمان با استقلال بازی داریم. اولین بازی که مقابل مس است را باید با کسب سه امتیاز از زمین خارج شویم. فعلاً به دربی فکر نمی‌کنیم. روی افکار خودمان متمرکز هستیم تا با آرامش و طبق تاکتیک مربیان بازی کنیم. نگاهی به نتایج سایر بازی‌ها نداریم.

بازی‌های سختی داریم

او درباره شانس قهرمانی پرسپولیس با توجه به وضعیت جدول و بازی‌های باقیمانده خاطرنشان کرد: بازی‌های سختی در پیش داریم. با این حال فکر می‌کنم همه تیم‌ها این شرایط را داشته باشند و شانس مدعیان برابر است. باید تا پایان بازی‌ها تمرکز کنیم و اجازه ندهیم هیچ امتیازی از دست برود. باید خیلی خوب بازی کنیم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.