اعلام آرای انضباطی دیدار فولاد - پرسپولیس/ نکونام محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس را اعلام کرد.

 اعلام آرای انضباطی دیدار فولاد - پرسپولیس/ نکونام محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس را اعلام کرد.

 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار فولاد خوزستان - پرسپولیس در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری با مقامات رسمی مسابقه رخ داد. وی به همین خاطر به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

* باشگاه فولاد خوزستان به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری، نقض اصول کلی رفتار از طریق وجود تماشاگران غیرمجاز و بیش از حد مجاز ظرفیت در پشت دروازه و محل VIPو VVIP، حضور لیدرها به تعداد زیاد، عدم رفتار جوانمردانه به دلیل ایجاد توقف در بازی به وسیله پرتاب توپ اضافه در زمین مسابقه و رفتار غیرورزشی کادر فنی پس از پایان مسابقه به پرداخت چهار میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* حسین کعبی مربی تیم فولاد خوزستان به دلیل رفتار غیرورزشی به یک جلسه محرومیت تعلیقی که مدت تعلیق آن تا پایان فصل است و پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

* یوسف سواری لیدر تیم فولاد خوزستان به دلیل اهانت به تیم مقابل به مدت سه ماه از ورود به محل برگزاری مسابقات تیم فولاد محروم است. این رأی قابل تجدیدنظر است.

*باشگاه پرسپولیس به دلیل سوءرفتار تیمی عوامل پس از پایان مسابقه با تیم مقابل به یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها