پاشازاده: متأسفانه تنش‌ها بین مربیان زیاد شده است

بازی‌های رودررو اهمیت زیادی دارد، مثل دیدار سپاهان - پرسپولیس و دربی برگشت.

پاشازاده: متأسفانه تنش‌ها بین مربیان زیاد شده است

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: کادرفنی استقلال باید باهوش عمل کنند و مراقب باشند به مربیان حریف آتو ندهند.

مهدی پاشازاده درباره برتری 2 بر صفر استقلال مقابل پیکان در هفته بیستم لیگ برتر، اظهار داشت: سه امتیاز این بازی مهم و واجب بود. چند هفته پیش که فاصله استقلال با صدر جدول 8 امتیاز بود، گفتم به استقلال امیدوارم و شرایط جدول تغییر می‌کند. الان هم بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و هر دیدار مثل فینال است. در این شرایط، تمرکز کادرفنی و بازیکنان خیلی مهم است.

وی با اشاره به درخشش مهدی قایدی در این دیدار یادآور شد: بازیکنانی مثل قایدی به خدمت گرفته می‌شوند که در چنین دیدارهایی گره بازی را باز کند. هر چند استقلال در بازی با پیکان در لحظاتی خوب کار نکرد و بی جهت عقب کشیده بود. بازگشت سید حسین حسینی به دروازه استقلال خیلی تأثیر داشت و نباید از این موضوع گذشت.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص شکست پرسپولیس برابر هوادار گفت: این شکست به استقلال خیلی کمک می‌کند ولی تأکید می‌کنم بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. استقلال، سپاهان و پرسپولیس سه تیم اصلی مدعی قهرمانی هستند. بازی‌های رودررو اهمیت زیادی دارد، مثل دیدار سپاهان - پرسپولیس و دربی برگشت.

پاشازاده خاطرنشان کرد: کادرفنی استقلال باید باهوش‌تر باشد و به قول معروف «آتو» دست برخی مربیان و کادرفنی تیم‌ها ندهد. برخی‌ تلاش می‌کنند ساپینتو و دستیارانش را عصبی کنند. در ابتدای بازی، مربیان گل و شیرینی می‌دهد و زمانی که 5 دقیقه از بازی گذشت، شروع به دعوا می‌کنند. حسینی ادبیات خوبی به کار نبرد و متأسفانه تنش‌ها در فوتبال ایران بین اعضای کادرفنی تیم‌ها زیاد شده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.