آشنایی با ستاره ۸۰۰هزار یورویی سپاهان

ایگور کاتاتو در ۱۱ بازی برای مومبای سیتی ۳ گل به ثمر رساند. مهاجم برزیلی در رتبه سوم بیشترین تعداد شوت به سمت دروازه را در این تیم داشت.

آشنایی با ستاره  ۸۰۰هزار یورویی سپاهان

تیم فوتبال سپاهان نقل انتقالات زمستانی را بدون خرید به پایان برد و ژوزه مورایس خریدهای خود را با بازیکنان آزاد شروع کرد تا تیم خود را برای ادامه فصل لیگ برتر تقویت کند. سپاهان با اختلاف ۲ امتیازی نسبت به پرسپولیس در رتبه دوم جدول قرار دارد و برای کسب عنوان قهرمانی به غیر از پرسپولیس با استقلال، گل‌گهر و تراکتور هم رقابت می‌کند.

یکی از خریدهای جذاب طلای‌پوشان اصفهانی ایگور کاتاتو ۲۷ ساله برزیلی بود که در سکوت خبری به ایران آمد. او روز گذشته (یکشنبه) به صورت رسمی با عقد قرارداد ۲.۵ ساله به سپاهان پیوست، تا به مانند سایر خریدهای سپاهان در ابتدای فصل، این مهاجم برزیلی هم تا پایان مهلت قرارداد ژوزه مورایس بتواند در سپاهان حضور داشته باشد.

ارزش این بازیکن برزیلی در سایت ترانسفر مارکت، ۸۰۰ هزار یورو برآورد شده است.

این مهاجم یک متر و ۸۳ سانتی متری برزیلی بیشتر دوران بازیگری خود را در سطح اول و دوم فوتبال باشگاهی برزیل گذرانده و در آسیا نیز سابقه حضور در تیم مومبای‌سیتی هند را دارد. اوج عملکرد این بازیکن در سامپایو برزیل بود که در سری بی رقابت‌های باشگاهی این کشور حضور دارد و همچنین عملکرد خوب او که فصل گذشته در ترکیب سامپایو کوریا داشت و موفق به ثبت ۱۰ گل و ارسال ۵ پاس گل شد.

ایگور کاتاتو در ۱۱ بازی برای مومبای سیتی ۳ گل به ثمر رساند. مهاجم برزیلی در رتبه سوم بیشترین تعداد شوت به سمت دروازه را در این تیم داشت.

از دیگر باشگاه‌هایی که این بازیکن در آن حضور داشته می‌توان به واسکودوگاما اشاره کرد که به صورت قرضی در این تیم ۱۹ بازی در سال ۲۰۲۱ انجام داد و فقط توانست یک گل را برای این تیم به ثمر برساند.

عملکرد کلی این بازیکن در سال‌های اخیر به این صورت بوده است. در ۳۳ بازی برای سامپایو کوررآ و ۹ گل و ۵ پاس گل، ویتوریا ۱۱ بازی ۳ گل، مومبای سیتی ۱۱ بازی ۳ گل و یک پاس گل را در کارنامه خود ثبت کرده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.