قطعی شدن قرارداد مربی اسپانیایی با مس کرمان/ انتظار باشگاه برای حل مشکل بازیکنان جدید

مدیران باشگاه مس که با معین عباسیان و فرزاد جعفری به توافقات کامل رسیده‌اند.

 قطعی شدن قرارداد مربی اسپانیایی با مس کرمان/ انتظار باشگاه برای حل مشکل بازیکنان جدید

حل مسئله صدور رضایت‌نامه از باشگاه هوادار و نیز صدور ویزا برای بازیکنان خارجی، مسئله‌ای است که باشگاه مس کرمان با آن دست به گریبان است.

فرزاد حسین‌خانی مدتی پیش از مدیران باشگاه مس کرمان درخواست کرده بود که کالی تروئبا آنالیزور اسپانیایی پیشین تیم اتلتیکومادرید به کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه اضافه شود.

تروئبا که دیدار صنعت نفت با مس را نیز از نزدیک تماشا کرد، در مذاکره با مسئولان این باشگاه به توافق نرسید و اخباری مبنی بر منتفی شدن پیوستن او به جمع دستیاران حسین‌خانی به گوش رسید. با این حال مربی پیشین پونفرادینا بر سر مبلغ 95 هزار دلار با مسئولان مس کرمان توافق کرد و قرارداد او با این باشگاه امضا شد.

مدیران باشگاه مس که با معین عباسیان و فرزاد جعفری به توافقات کامل رسیده‌اند، در انتظار توافق این نفرات با مسئولان باشگاه هوادار هستند تا قرارداد آنها را امضا کنند.

مسی‌ها همچنین توافقاتی با دو بازیکن برزیلی، یک بازیکن از کشور استرالیا و یک بازیکن از قاره آفریقا انجام داده‌اند و امیدوارند انتقال یک یا دو نفر از آنها را نهایی کنند. صدور ویزا مسئله‌ای است که ورود بازیکنان مدنظر حسین‌خانی را به تأخیر انداخته و مسئولان مس با چند بازیکن خارجی به توافق رسیده‌اند تا یک یا دو نفر از آنها را به خدمت بگیرند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.