توضیح حجت کریمی درباره مصاحبه تند امروز صبح

من امروز نگفتم آقای فتح‌الله‌زاده از اول در جریان بوده که پولی در باشگاه نیست.

توضیح حجت کریمی درباره مصاحبه تند امروز صبح

روز گذشته بود که علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که در زمان پذیرش مدیرعاملی استقلال از وضعیت مالی باشگاه بی اطلاع بوده است. او گفت که سه مسئول بزرگ فوتبال از جمله یک عضو هیئت مدیره آبی ها به او اعلام کرده اند 300 میلیارد تومان پول در حساب باشگاه قرار دارد ولی در ادامه مشخص شده که موجودی حساب این تیم یک ریال است!

این صحبت های فتح‌الله‌زاده باعث واکنش عضو هیئت مدیره استقلال شد. حجت کریمی در گفتگویی که با یکی از خبرگزاری داشت، درباره احتمال جدایی مدیرعامل آبی ها گفت: بحثی در مورد استعفا نیست و فتح‌الله‌زاده در استقلال می‌ماند ولی او وضعیت پولی را می‌دانست و به اصلاح شرایط مشخص بوده است. او با آگاهی استقلال را انتخاب کرده است. ما همان شب اول به فتح‌الله‌زاده گفته بودیم که پول نیست. بعد هم قرار نبوده به پول بورس دست زده شود و کسی با این پول باشگاه کاری انجام دهد و خرج کند.

حالا عضو هیئت مدیره باشگاه در گفتگویی که با رسانه رسمی استقلال داشته، مدعی است که حرفهای او بد برداشت شده است. کریمی در خصوص مصاحبه‌ای که امروز از جانب او منتشر شده، گفت: فکر می‌کنم در خصوص این مصاحبه، سو تفاهم شده و باید توضیحاتی بدهم.

او ادامه داد: من امروز نگفتم آقای فتح‌الله‌زاده از اول در جریان بوده که پولی در باشگاه نیست. هم ایشان و هم ما می‌دانستیم که باشگاه بدهی دارد اما برای مدیرعامل باشگاه این ذهنیت را به وجود آورده بودند که مبلغ قابل توجهی یعنی سیصد میلیارد تومان قابل برداشت برای باشگاه وجود دارد، در حالی که این طور نبود.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.