تهامی: تیم ملی به انگلیس نمی‌بازد

ما بازیکنان خوبی داریم که حالا مثل اروپایی‌ها می‌توانند فوتبال بازی کنند، چون اکثر آنها لژیونر هستند.

جام جهانی قطر - مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که ایران در بازی با انگلیس امتیاز خواهد گرفت.

ابراهیم تهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگار تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه مسابقات  گفت: قبل از اینکه کی‌روش بیاید بین بازیکنان اختلاف ایجاد شده بود، ولی این مربی توانست نظم خاصی به اردو ببخشد و حالا همه بازیکنان با یکدیگر متحد و همدل هستند. از نظر من شرایط تیم ملی خوب است و بازیکنان هم می‌خواهند خودشان را در این تورنمنت مهم نشان دهند.

وی در مورد دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل انگلیس که فردا برگزار خواهد شد، تصریح کرد: اولین بازی در هر تورنمنت بسیار مهم است و ایران هم می‌خواهد به فوتبال دنیا ثابت کند که تیم ضعیفی نیست. من به موفقیت تیم ملی در این بازی خیلی امیدوارم و نظر شخصی‌ام این است که ایران در بازی با انگلیس شکست نخواهد خورد. ما در این بازی امتیاز خواهیم گرفت و همین موضوع می‌تواند شانس صعود ایران را به مرحله حذفی بیشتر کند.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان راجع به اینکه ایران چند درصد برای صعود شانس دارد، تصریح کرد: ما بازیکنان خوبی داریم که حالا مثل اروپایی‌ها می‌توانند فوتبال بازی کنند، چون اکثر آنها لژیونر هستند. همین موضوع می‌تواند برگ برنده تیم ملی باشد و فکر می‌کنم ایران شانس خوبی برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی خواهد داشت. امیدوارم این اتفاق برای اولین بار رخ دهد و ما به مرحله حذفی صعود کنیم.

 

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها