روایت عارف غلامی؛ سروش رفیعی در یک دعوا آسیب دیده است!

نزدیکان سروش رفیعی مدعی هستند سروش بعد از آنکه در حمایت از یک بانو کتک می خورد برای درمان به بیمارستان مراجعه می کند.

روز گذشته شایعه ای مبنی بر بازداشت سروش رفیعی در فضای مجازی منتشر شد اما یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در گفتگو با رسانه طرفداری، خبر بازداشت سروش رفیعی را تکذیب کرد و مدعی شد دلیل غیبت سروش رفیعی آسیب دیدگی جزئی بوده است.

حالا عارف غلامی بازیکن تیم استقلال و یکی از دوستان سروش رفیعی، با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود اتفاق رخ داده برای ستاره پرسپولیس را شرح می دهد.

عارف غلامی نوشته است سروش رفیعی برای خرید نان از منزل خارج می شود و از کوچه ای عبور می کند که متوجه دعوای عده ای با یک دختر می شود. سروش برای پادرمیانی وارد ماجرا می شود اما با او درگیر می شوند و سروش رفیعی آسیب می بیند.

اطلاعات مورد تاییدی در خصوص وضعیت کنونی سروش رفیعی در دسترس نیست اما برخی کانال های تلگرامی شایعه کرده اند سروش رفیعی در بیمارستان است و به علت شدت ضربات وارد شده، 14 بخیه به او زده شده است.

نزدیکان سروش رفیعی مدعی هستند سروش بعد از آنکه در حمایت از یک بانو کتک می خورد برای درمان به بیمارستان مراجعه می کند و بعد از درمان راهی منزل می شود. حالا باید ببینیم در نهایت مدیران باشگاه پرسپولیس نسبت به این اخبار چه واکنشی نشان خواهند داد و سروش رفیعی چه زمانی به سکوت خود پایان می دهد. 

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها