جانواریو: شاید انگلیس بتواند ایران را شکست دهد

من معتقدم که ما خیلی از اروگوئه قوی‌تر هستیم اما نمی توان اتفاقاتی را که در جام جهانی رخ می‌دهد، پیش بینی کرد.

فابیو جانواریو هافبک برزیلی که سابقه سال ها بازی در فوتبال باشگاهی ایران را دارد، در گفت‌وگوی تصویری با تلویزیون ایران از شانس بالای کشورش برای فتح جام جهانی 2022 خبر داد. او همچنین اعلام کرد که یکی از حامیان ایران در قطر خواهد بود.

جانواریو در مورد گروه B جام جهانی و شرایط ایران در آن گفت: در گروه ایران تیم های باکیفیت بالایی حضور دارند. فکر می کنم شاید انگلیس بتواند ایران را ببرد ولی بقیه بازی ها را نمی دانم.

او با ابراز امیدواری نسبت به قهرمانی تیم ملی کشورش در این دوره از جام جهانی تاکید کرد: ما تیم خوبی داریم و می خواهیم همه را شگفت‌زده کنیم. برزیل، بازیکنان باکیفیتی دارد و در رنکینگ فیفا اول است. تمام سعی برزیل کسب قهرمانی ششم است هر چند که کار سختی است. در ادوار قبلی پیش آمده که خوب باشیم ولی نتوانیم قهرمان شویم ولی الان به بازیکنان اعتماد داریم.

هافبک برزیلی سابق استقلال و سپاهان در مورد رویارویی احتمالی برزیل با اروگوئه در مرحله یک هشتم نهایی که یک دیدار خاص برای مردم کشورش خواهد بود گفت: من معتقدم که ما خیلی از اروگوئه قوی‌تر هستیم اما نمی توان اتفاقاتی را که در جام جهانی رخ می‌دهد، پیش بینی کرد.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها