اظهارات اخیر کی‌روش سوژه رسانه بی ساکر

اظهارات سرمربی تیم ملی ایران قبل از رویارویی با انگلیس سوژه رسانه های خارجی شد.

اظهارات کارلوس کی روش درباره تقابل با سه شیرها سوژه رسانه های خارجی شد. سایت « بی ساکر» در این زمینه نوشت: تیم ملی ایران مسابقات جام جهانی 2022 خود را در برابر سه شیرها در 21 نوامبر آغاز می کند و همچنین با ولز بازی خواهد کرد و بازی های گروه B خود را با بازی حساس مقابل ایالات متحده به پایان خواهد رساند.

کارلوس کی روش در مصاحبه ای اعلام کرد از تقابل با انگلیس خوشحال است. مرد پرتغالی در این زمینه گفت:خدا را شکر که با انگلیس بازی می کنیم. ما دوست داریم مقابل بهترین تیم های جهان بازی کنیم. انگلیس یکی از بهترین تیم های اروپا است. ایران یکی از بهترین تیم های آسیا است و به همین دلیل است که ما اینجا هستیم.

کی روش 69 ساله - که در دو نوبت کمک مربی الکس فرگوسن در منچستریونایتد بود - چهارشنبه گذشته رسما هدایت ایران را برعهده گرفت. او پیش از این به مدت 8 سال (2011-2019) هدایت ایران را برعهده داشت که طولانی ترین دوران مربیگری در تاریخ این تیم به شمار می آید.

انتصاب کی روش در پی وعده انتخاباتی مهدی تاج، رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران صورت گرفت. تاج هفته گذشته پس از اینکه از سال 2016 تا 2019 این سمت را بر عهده داشت، به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها