حیدری: پرسپولیسی‌ها برای هاشمی‌نسب احترامی قائل نیستند

اگر یک اپسیلون هم برایش احترام قائل بودم دیگر همان را هم قائل نیستم.

دو روز پیش از بازی پرسپولیس و فولاد و در حالی که بازیکنان تیم میهمان راهی هتل محل اقامت شدند شده بودند تا آنجا مستقر شوند در مقابل هتل درگیری لفظی بین مربی فولاد مهدی هاشمی نسب و پیشکسوت پرسپولیس سپهر حیدری در گرفت؛ زمانی که هاشمی نسب با الفاظی به نظر تند مدافع سابق سرخپوشان را مورد هدف قرار داد.

در حالی که حیدری مشغول خوش و بش با بازیکنان فولاد بود به نظر هاشمی نسب به سمت او آمده و پیشکسوت این تیم را مورد حمله لفظی قرار داد؛ حمله ای که به نظر حواشی عجیبی را در لابی هتل اسپیناس رقم زد و سپس با مصاحبه هاشمی‌نسب در میکسدزون علیه هواداران پرسپولیس، بار دیگر در فضای مجازی شدن گرفت.

 

* یک اپسیلون هم برایش احترام قائل نیستم

سپهر حیدری در ابتدا گفت: این شخص که نمی‌خواهم اسمش را هم بیاورم باید بداند که هرچه دارد از پرسپولیس و هوادارانش است و به واقع به این تیم و این سکوهایی که علیهش بی حرمتی می‌کند مدیون است. ما در خانواده پرسپولیس برای کسی که به پیراهن تیم پشت کرده و آن را به پول فروخته و به تیم رقیب رفته احترامی قائل نیستیم. من برخوردی با این شخص دو روز قبل از بازی مقابل هتل اوین داشتم و این‌ها را به خودش هم گفتم و گفت چرا احترام من را نگه نمی‌داری و برایش توضیح دادم که خانواده پرسپولیس برای شخصی مثل تو احترامی قائل نیست. بعد از آن هم آن حرکات زشت را در زمین انجام داد و واقعاً اگر یک اپسیلون هم برایش احترام قائل بودم دیگر همان را هم قائل نیستم.

* به پرسپولیس توهین کرد و سکوت جایز نبود 

حیدری سپس در واکنش به ناراحتی هاشمی نسب از استوری او گفت: من برای او استوری نگذاشته بودم چون در حد و اندازه‌ای نبود که بخواهم برایش وقت بگذارم و کار این چنینی انجام دهم ولی بعد از توهینش به پرسپولیس و هواداران پرسپولیس دیگر سکوت جایز نبود و باید واکنش نشان می‌دادم.

* هواداران پرسپولیس هیچوقت شروع‌کننده نیستند

او در خصوص تنش هایی که در حاشیه بازی پرسپولیس و فولاد رخ داد عنوان کرد: اگر توهینی هم بوده مقصرش خود این شخص بوده است. وقتی حرکات تحریک آمیز و توهین آمیز انجام می‌دهد و مرتباً در مصاحبه‌هایش می‌گوید تیم خاص، تیم خاص و در بازی هم دروازه و تور را می‌بوسد و حرکات شنیع انجام می‌دهد طبیعتاً باید منتظر واکنش باشد. این را از قول من بنویسید هواداران پرسپولیس هرگز شروع کننده هیچ تنشی نبودند و نیستند و به هیچکس هم بی دلیل بی‌حرمتی نمی‌کنند. ضمن اینکه شاید اصلا چند تماشاگر نما بین تماشاگران باشند و توهین کنند و چطور این آقا به خودش اجازه میدهد به جامعه بزرگ هواداران پرسپولیس توهین کند؟

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها