فرناندز: دنبال قهرمانی در لیگ و حذفی هستیم

سپاهان باشگاه بزرگی است. البته هدف ما امسال قهرمانی در لیگ و جام حذفی است.

مانوئل فرناندز ابراز امیدواری کرد در اولین فصل حضورش در سپاهان هر دو عنوان قهرمانی در ایران را کسب کند.

به نقل از سایت اسپور هابر ترکیه، مانوئل فرناندز که مدتی در سوپرلیگ برای بشیکتاش و کایسری اسپور بازی می‌کرد به باشگاه سپاهان ایران منتقل شد. ستاره پرتغالی که یک هفته است با تیم ایرانی تمرین می‌کند و اردوی پیش فصل جدید خود را در مجموعه ورزشی کوجائلی ادیس سپری می‌کند، به صحبت درباره حضور در سپاهان و بازی در لیگ ترکیه پرداخت.

هدف ما قهرمانی در لیگ و جام حذفی است

مانوئل فرناندز با بیان این که هدفش در این فصل با سپاهان قهرمانی است گفت: یک هفته است که این‌جا هستم. باشگاه ما پارسال سوم شد، سپاهان باشگاه بزرگی است. البته هدف ما امسال قهرمانی در لیگ و جام حذفی است.

بشیکتاش مثل قلب من است، مثل زندگی من است

این بازیکن درباره روزهایی که در بشیکتاش سپری کرده است، گفت: من با هواداران بشیکتاش احساس خوبی دارم. این‌جا خانه دوم من است.  من همان چیزهایی را که در بنفیکا تجربه کردم در بشیکتاش هم تجربه کردم. بشیکتاش مثل قلب من است، مثل زندگی من. زندگی دوم من. من هرگز نمی‌توانم بازی با فنرباغچه را که در لیگ توانستیم ۳ بر ۲ آن‌ها را  شکست دهیم فراموش کنم. در آخرین لحظه با گل اولکای شاهان پیروز شدیم. هم‌چنین هرگز بازی را که در جام حذفی ترکیه بردیم را فراموش نمی‌کنم. سرود بشیکتاش را به یاد دارم اما صدایم خوب نیست.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها