احمدی نژاد: دولت من یک رنسانس را به وجود آورده است

مردم در سفرهای استانی من بیهوش می شوند!

روزنامه شرق در ۱۷ فروردین ۱۳۸۵ نوشت: احمدی نژاد در دیدار با نمایندگان مجلس گفت مردم در سفرهای استانی من بیهوش می شوند! دولت نهم یک رنسانس و تجدید حیات مجدد در کشور را به وجود آورده است.

احمدی نژاد: دولت من یک رنسانس را به وجود آورده است

احمدی نژاد

ابطحی: شاید بگویند شیطان پشت سر محمود احمدی نژاد است

محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز می‌گوید: عده‌ای که در گذشته می‌گفتند امام زمان (عج) پشت سر احمدی نژاد است، شاید این بار بگویند که شیطان پشت سر او ایستاده است.

حجت الاسلام محمدعلی ابطحی در بخشی از گفتگوی لایو اینستاگرامی خود با خبرآنلاین با پیش بینی آینده سیاسی محمود احمدی نژاد، وی را فردی بی خطر برای انتخابات سال ۱۴۰۰ توصیف کرد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این پرسش که آیا نگرانی از بابت ورود احمدی نژاد به عرصه انتخابات وجود دارد، گفت: بنده در این خصوص نگرانی ندارم.

بخشی از حاکمیت اجازه نمی‌دهد هرکس دلش خواست وارد عرصه انتخابات شود

وی در مواجهه با این سوال که آیا صلاحیت ایشان تایید نمی‌شود یا در صورت ورود اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد، بیان داشت: بافت بخشی از حاکمیت به گونه‌ای شده که اجازه نمی‌دهد هرکس دلش خواست را به عرصه انتخابات راه بدهد.

ابطحی اظهار داشت: همه چیز را نمی‌شود از همین حالا به راحتی پیش بینی کرد. یک زمانی می‌گفتند که امام زمان (عج) پشت سر آقای احمدی نژاد است، شاید این بار بگویند که شیطان پشت سر اوست. اما در کل محمود احمدی نژاد را خطری برای آینده نمی‌بینم و اساسا فکر نمی‌کنم ایشان رئیس جمهور شود. البته همچنان معتقدم که حضور ۸ ساله ایشان در قدرت یک خطر بزرگ برای کشور بود.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها