در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان صورت گرفت:

تقدیر استاندار هرمزگان از تلاش های روابط عمومی شیلات هرمزگان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان طی لوحی از تلاش های صورت گرفته در روابط عمومی شیلات هرمزگان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، این نشست با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی، هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان و همچنین جمعی از شورای اطلاع رسانی استان صورت گرفت. 

دکتر علی رئوفی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان با اشاره به نقش برجسته و ارزنده روابط عمومی در زمینه اطلاع رسانی خدمات و اقدامات دستگاه های اجرایی، عنوان کرد: امروزه مدیران موفق برای اینکه بتوانند ارتباطات برون سازمانی خود را در سطج خرد وکلان با جامعه هدف حفظ کنند، به دنبال افرادی هستند که بتوانند در تعیین خط مشی سازمان به آن ها کمک کنند، لذا همواره مدیران سازمان های موفق به طور غالب روابط عمومی های موفق و شفاف دارند.

وی با اشاره به تفاوت ماهوی مدیران روابط عمومی با مدیران تبلیغات‌، افزود: روابط عمومی ها برای دستیابی به اهداف برنامه ریزی دراز مدت دارند و هدف از کار تبلیغاتی برنامه ریزی برای دستیابی به  اهداف در مدت زمان اندک است.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان به نقش روابط عمومی ها در زمینه امیدآفرینی، به عنوان یکی از مؤلفه های ضروری مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و گفت:

 نقش روابط عمومی ها با توجه به تحریم های ظالمانه دشمن، تورم افسار گسیخته و شیوع کرونا که کسب وکارها را مختل کرده و از سویی دیگر تبلیغات مخالفان در شبکه های معاند برای گسترش بذر ناامیدی در میان آحاد جامعه، بسیار حائز  اهمیت است و خدمات انجام شده توسط دولت و نظام را باید برای مردم تشریح کرد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها