فولاد خراسان رقم زد؛

فولاد خراسان با وجود مشکلات صنعت رکورد خوبی به ثبت رساند

شرکت مجتمع فولاد خراسان از فروش محصولات خود به درآمد یک هزار و ۹۰۹ میلیاردتومانی رسید.

فولاد خراسان با وجود مشکلات صنعت رکورد خوبی به ثبت رساند

شرکت مجتمع فولاد خراسان با سرمایه ثبت شده ۶ هزار و ۸۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۰ هزار و ۵۱۱ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری توانست درآمد‌های خود را صعودی نگه دارد. 

میزان درآمدی که شرکت فولاد خراسان در دومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت فولادی از فروش محصولات خود به درآمد ۱۹ هزار و ۸۹ میلیون و ۸۷۳ ریال رسید. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با رشد ۶ میلیارد و ۶۶۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۷۳.۰۷ درصدی همراه بود. همچنین درآمد‌های تجمیعی این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت ماه نیز ۱۲۴.۹۹ درصد رشد را ثبت کرده است.

 

میزان درآمدی که فولاد خراسان در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد داخلی این شرکت بوده است. درآمد داخلی که "فخاس" در دومین ماه از سال ۱۴۰۳ به ثبت رساند برابر با ۱۷ هزار و ۸۹۴ میلیون و ۷۸۹ ریال و درآمد صادراتی آن یک هزار و ۱۹۵ میلیون و ۸۴ ریال بوده است.

"فخاس" در اردیبهشت‌ماه ۵۲۷ هزار و ۴۴۱ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۷۹ هزار و ۴۷۱ تن از محصولات تولیدی خود شد.

عنوان پرفروش‌ترین محصول مجتمع فولاد خراسان را در اردیبهشت‌ماه «محصولات سبک ساختمانی» با ۱۲ هزار و ۸۱۷ میلیون و ۸۵۶ ریال یدک می‌کشد، میزان درآمدی که از فروش این محصول در دومین ماه از سال جاری به ثبت رسید ۶۷ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، نرخ فروش این محصول با افزایش قیمت، به مبلغ ۲۵۶ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۳۷۶ ریال درازای هر تن رسید. "فخاس" در اردیبهشت‌ماه از دیگر محصولاتی همچون «شمش و محصولات سبک ساختمانی» در بازار داخل و خارج درآمد کسب کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها