مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های ایمپاسکو:

بهره‌وری و تعالی سازمانی در ایمپاسکو نهادینه شده است

مدیر برنامه ریزی و سیستم‌های ایمپاسکو گفت: پس از پنج دوره حضور چشمگیر و رو به بهبود در ارزیابی جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی، اکنون می‌توانیم ادعا کنیم که فرهنگ بهره‌وری و تعالی سازمانی در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران نهادینه شده است.

بهره‌وری و تعالی سازمانی در ایمپاسکو نهادینه شده است

به گزارش روابط عمومی ایمپاسکو، شیما معافی مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: ضمن قدردانی از تلاش و همکاری همه مدیران و همکاران شرکت، ارزیابی دهمین دوره جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی به پایان رسید.

وی افزود: اکنون می‌توانیم ادعا کنیم که فرهنگ بهره وری و تعالی سازمانی در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران نهادینه شده و فارغ از هر نتیجه‌ای، پایان این دوره از ارزیابی جایزه بهره‌وری در شرکت، شروعی بر تداوم چرخه بهره‌وری و بهبود مستمر است.

معافی تصریح کرد: امید که با تکیه بر نقاط قوت سازمان و تمرکز بر موارد قابل بهبود شناسایی شده، بتوانیم در سال جاری نسبت به جاری سازی رویکردهای مدنظر سازمان بیشتر از گذشته تلاش کرده و به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه معدن به سوی جایگاه شایسته ایمپاسکو گام برداریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی نظیر معماری سازمانی، استقرار نظام جامع بهبود مستمر، پروژه ژئوتوریسم در معادن در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و .... می‌توانند به عنوان گام‌هایی برای توانمندسازی شرکت در اجرای موثر و نظارت دقیق‌تر بر فعالیت‌های معدنی در نظر گرفته شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها