دیدار مدیرعامل و مدیران شرکت آلومینای ایران با مسئولان ارشد خراسان شمالی

دکتر شه بخش مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت آلومینای ایران با سردار فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی دیدار داشتند.

دیدار مدیرعامل و مدیران شرکت آلومینای ایران با مسئولان ارشد خراسان شمالی

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آلومینای ایران؛ دکتر شه بخش در این دیدار ضمن تبریک اعیاد نوروز و عید سعید فطر، از حماسه رزمندگان دلیر سپاه پاسداران تقدیر نمودند و این پیروزی ارزشمند را به ملت شریف ایران تبریک گفتند.

وی همچنین توضیحات مبسوطی از آخرین فعالیت ها و دستاوردهای شرکت در سال گذشته ارائه نمود.

ارائه گزارش کلی از برنامه های شرکت  از دیگر مطالب ارائه شده توسط دکتر شه بخش بود.

همچنین سردار فرجی فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) در این دیدار ضمن تبریک اعیاد و تبریک عملیات موفق وعده صادق که توسط دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح انجام شد، از همکاری های انجام شده در زمینه های مختلف توسط شرکت آلومینای ایران تشکر و قدردانی نمودند.

ایشان با تاکید بر اینکه باید در حوزه اقتصادی دستگیر نظام باشیم، اظهار داشت: همچنین در حوزه فرهنگی نیز در استان مشکلاتی وجود دارد که باید با انجام برنامه های فرهنگی و حضور قشر جوان در این برنامه ها این مشکلات را رفع نمود.

در پایان این دیدار لوح تقدیری از سوی فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) استان به پاس فعالیت های فرهنگی جهادی شرکت آلومینای ایران در حوزه های مختلف به دکتر شه بخش اهدا گردید و از زحمات مدیران و کارکنان شرکت تقدیر به عمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها