پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن نوروز

بهارطبیعت و نوروز،کارگاه نوسازی اندیشه هاست تا با تفکر در آنچه دوباره زیستن و نو شدن به انسان می آموزد، راهی نو را برای آینده ترسیم کند.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن نوروز

“به نام خداوند جان و خرد”

از سوی دیگر بهار اقتصاد و شکوفایی صنعت با برنامه ریزی و هدف گذاری مشخص و مدیریت اصولی و آینده نگری تجلی خواهد یافت و این نیازمند هم افزایی و همگرایی در همه بخش های صنعت و اقتصاد کشور است.

در سال گذشته شرکت فولاد اکسین موفق شد طبق آمارهای صادراتی و توسعه ای،عنوان بیشترین توسعه و بیشترین صادرات را به خود اختصاص دهد و بر قله صنعت کشور پرافتخار بایستد و پرچم خوزستان،صنعت،صادرات و تولید آن را در ایران عزیزمان افراشته کند.

نام و نشان فولاد اکسین شرکتی که همواره در مسیر توسعه و تولید،نوآوری و دانش افزایی را با تکیه بر دانش بنیان ها و بهره گیری ازدانش روز و جوانان نخبه بومی ترسیم کرده وگام های ارزنده ای برداشته است،امروزه برای همه شناخته شده و این نتیجه نگاهی پراز امید و هدفمندی از اولین روز تولید تا به امروز است.

لازم می دانم درآغاز سال نو و طبیعت از همه کسانی که در راه رشد و تعالی یکی از صنایع بزرگ جنوب ایران،صنعتی پیشرو و مجموعه ای افتخارآفرین در عرصه های ملی و بین الملی که زمینه ساز توسعه پایدار،رفاه اجتماعی و اشتغال زایی در استان حماسه پرور خوزستان با عشق و تعهدکوشیدن تا به جایگاه امروزی برسد تقدیر و تشکر نمایم.

درخت بهار در خوزستان سالهاست که با خون جوانان حماسه سازش سبز و همیشگی شده است و در صنعت با حماسه پولادمردان فولاداکسین در چهار فصل سال قابل لمس و تماشاست.

مدیران و کارکنان این مجتمع بزرگ صنعتی بی شک حق بزرگی برگردن صنعت جنوب کشور و خوزستان دارند و با همت بلند و انگیزه والا به عنوان یک صنعت ملی و برند بین المللی برای آینده ای بهتر گام برمی دارند.

سال ۱۴۰۳ که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال جهش تولید با مشارکت مردم مزین و نام گذاری شده است، تمام توان مجموعه شرکت فولاد اکسین در عمل به این هدف و نام مقدس و اجرایی کردن منویات ایشان در بخش صنعت و تولید صرف خواهد شد تا فولاد اکسین،کارگاه افتخارآفرینی و الگوی پیشرو در صنعت فولاد کشور باشد.

طلوع دوباره بهار و آغاز سال نو را به فال نیک گرفته و به همگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از پروردگار مهربان سالی سرشار از امید، شادکامی همراه با سلامتی و فرداهای روشنی را آرزومندم.

علی محمدی

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان

یک فروردین ۱۴۰۳

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها