درخشش برند معظم « پـگاه » بعنوان غرفه فعال در نمایشگاه بین المللی صادرات به روسیه و اوراسیا

برند معظم « پـگاه » بعنوان غرفه فعال در نمایشگاه بین المللی صادرات به روسیه و اوراسیا، درخشید.

درخشش برند معظم « پـگاه » بعنوان غرفه فعال در نمایشگاه بین المللی صادرات به روسیه و اوراسیا

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در آئین اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی صادرات به روسیه و اوراسیا، از شرکت صنایع شیر ایران “پگاه”، تقدیر شد. محمدحسین عباسی در این رویداد گفت: حضور در نمایشگاههای بین المللی، علاوه بر ارتقای تعاملات تجاری و توسعه فروش صادراتی در بازارهای جهانی، زمینه ارزآوری به کشور را هم فراهم می کند.

محمدحسین عباسی مدیرعامل پگاه زنجان در مصاحبه با شبکه استانی اشراق تصریح کرد: با موافقت و حمایت های مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در راستای توسعه صادرات و تولید محصولات جدید و سلامت محور با هدف بهبود سبد تغذیه ای جامعه و حضور در چنین رویدادهایی، فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردهای برند معظم پگاه در گروه‌ محصولات لبنی و غیر لبنی، مهیا شده است.

غرفه پگاه با حضور جمعی از مدیران عامل، معاونین و مدیران شرکتهای تابعه و همچنین معاونت و مدیران شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران به منظور مذاکره با تجار کشورهای مختلف و ارائه محصولات صادراتی، برگزار شد. شایان ذکر است این نمایشگاه با حضور هیئت های تجاری از کشورهای روسیه، ارمنستان، عراق، پاکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و ۵۵ شرکت تخصصی، مورد استقبال بازدید کنندگان قرارگرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها