همایش آموزشی طرح شوکا بیمه البرز به ایستگاه اهواز رسید

مدیرعامل بیمه البرز در پنجمین همایش آموزشی فروش" طرح شوکا" که با حضور نمایندگان فروش شعب اهواز،آبادان و بندر امام برگزار شد با اشاره به رشادت ها و ایستادگی مردم خونگرم و غیور خطه خوزستان در هشت سال دفاع مقدس گفت: گوشه گوشه این خطه نشان مجاهدت هایی است که از ذهن و خاطر ملت ایران پاک نخواهد شد.

همایش آموزشی طرح شوکا بیمه البرز به ایستگاه اهواز رسید

موسی رضایی همچنین با تاکید بر اهمیت خوزستان در چرخه اقتصاد و صنعت کشورمان گفت: ویژگی های منحصر به فرد این استان همچون رتبه اول در تولید نفت و گاز، رتبه دوم صنایع فولاد و آهن، رتبه اول در تولید محصولات زراعی درسطح کشور  و داشتن بنادر تجاری مهم و دسترسی به آب های بین المللی سبب شده تا سرمایه گذاران داخلی و خارجی این منطقه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و این می تواند فعالیت شرکت های بیمه ای را به عنوان پشتیبان صنایع در این منطقه پررنگ تر سازد.

مدیرعامل بیمه البرز در پایان از تاسیس شعبه جدید این شرکت در شمال خوزستان به منظور ارائه خدمات جامع و مطلوب به نمایندگان فروش و مشتریان هم خبرداد.

در این نشست مدیر توسعه بازار به ارائه تکنیک های فروش بیمه زندگی شوکا پرداخت و  از نمایندگان برتر فروش بیمه البرز در  این سه شعبه قدردانی شد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.