وازیر حقوق بازنشستگان با افزایش 38 درصدی، از این تاریخ

احکام افزایش حقوق بازنشستگان صادر شد و تاریخ و نحوه واریز آن در شهریور نیز تعیین شده است.

به گزارش مستقل آنلاین؛ عیوضی عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران، در مورد فیش‌های حقوقی شهریور گفت: فیش‌های حقوقی نیز به زودی براساس احکام جدید بازنشستگان صادر خواهد شد.

علی اکبر عیوضی از صدور احکام جدید بازنشستگان خبر داد.

ایلنا نوشت: در روزهای پایانی هفته گذشته، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از صدور احکام بازنشستگان سایر سطوح در روزهای آینده خبر داد. علی اکبر عیوضی (عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران) در این رابطه می‌گوید: طبق اخبار دریافتی ما در کانون، احکام جدید بازنشستگان کارگری صادر شده است.

او اضافه می‌کند: بازنشستگان می‌توانند در دو سه روز آینده این احکام را روی سامانه مربوطه ببینند و آن‌ها را دریافت کنند.

عیوضی در مورد فیش‌های حقوقی شهریور گفت: فیش‌های حقوقی نیز به زودی براساس احکام جدید بازنشستگان صادر خواهد شد؛ طبق اطلاعات ما همه‌ی این کارها در هفته‌ی جاری انجام می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

افزایش حقوق بازنشستگان، تحت هر شرایطی

مهلت جدید استخدامی تأمین اجتماعی در سال 1401

مبلغ سود سهام عدالت 1401

وازیر حقوق بازنشستگان با افزایش 38 درصدی، از این تاریخ

کمک هزینه جدید برای بازنشستگان در سال 1401 + جزییات

 

این عضو کانون بازنشستگان در ارتباط با پرداخت مستمری شهریور مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مستمری شهریور براساس احکام و فیش حقوقی جدید، از بیستم شهریور آغاز می‌شود؛ پرداخت مستمری‌ها مثل همیشه براساس حروف الفبا است و از روز بیستم به امید خدا کلید می‌خورد.

هنوز اطلاعاتی در ارتباط با زمان پرداخت معوقات بازنشستگان که مربوط به مابه‌التفاوت پنج ماه اول سال است، بیرون نیامده این در حالیست که مدیرعامل سازمان وعده داد این اتفاق  به زودی می‌افتد و بازنشستگان نگران پرداخت معوقات خود نباشند. 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها