توسط موسسه دارالاکرام انجام شد:

اهدای ۳۰ میلیارد ریال لوازم کمک آموزشی به دانش آموزان

موسسه‌ی خیریه‌ی دارالاکرام در تعامل و رایزنی با جمعی از ایرانیان نیکوکار خارج از کشور، طرح اهدای ۵۲۶ تبلت، ۹۷ لپ‌تاپ و ۱۴ رایانه را به ارزش حدود ۳۰ میلیارد ریال، به جامعه‌ی دانش‌آموزی خود اجرا کرده است.

 امروزه مفهوم سواد دیگر فقط به توان خواندن و نوشتن محدود نمی‌شود و تواناییِ یادگیری و بازتولید دانش ضرورتِ جامعه‌ی امروز است.

فرآیند اشتراک دانش از طریق کانال‌های مختلف مانند کتاب‌های الکترونیک، سی‌دی، وبینار و ... روشی انقلابی در روش مرسوم آموزش با گچ و تخته به دانش‌آموزان است. برخلافِ آموزشِ سنتی، آموزشِ الکترونیک دریافت اطلاعات را ساده‌تر، پربارتر و مثمرثمرتر کرده است و معلمان نیز روش تدریس را از طریق آخرین فن‌آوری به کار می‌گیرند.

در آموزشِ الکترونیک، دانش‌آموز می‌تواند به تعداد دفعات نامحدود به مطالب و محتوای به‌روز شده در هر زمان و هر مکان دسترسی یابد و مطالعه کند.

موسسه‌ی خیریه و عام‌المنفعه‌ی دارالاکرام، پشتیبانِ آموزشِ حدود ۸ هزار کودک و نوجوان بااستعداد فاقد سرپرست موثر، در راستایِ پاسخ به نیازهای به‌روز این دانش‌آموزان و با هدف رفع موانع تحصیلی آنها، در تعامل و رایزنی با جمعی از ایرانیان نیکوکار خارج از کشور، طرح اهدای ۵۲۶ تبلت، ۹۷ لپ‌تاپ و ۱۴ رایانه را به ارزش حدود ۳۰ میلیارد ریال، به جامعه‌ی دانش‌آموزی خود اجرا کرده است.

در این میان، شعبه‌ی تهران موسسه دارالاکرام همزمان با اعیاد فرخنده‌ی قربان و غدیر، طی مراسمی، ۳۱ تبلت، ۳ کامپیوتر و ۱۲ لپ‌تاپ را به دانش‌آموزان خود در این شعبه هدیه داده است‌ تا شکوفایی تحصیلی آنان محقق شود.

دارالاکرام موسسه‌ی نیکوکاری فعال در حوزه‌ی آموزش با دارا بودن بیش از ۲۵ شعبه در ۹۵ شهر ایران، دانش‌آموزان بااستعداد در معرض خطر ترک تحصیل را فارغ از دین، مذهب و قومیت آنها از بسته‌های حمایتی پنجگانه بهره‌مند می‌کند و مسیر آنها را برای تحصیل هموار می‌سازد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها