سهراب با چرب زبانی زنان و مردان تهرانی را فریب داد

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شرق تهران که با چرب زبانی از مراجعه کنندگان به خودپرداز کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

سرهنگ " سید قاسم موسوی فر "  اظهار داشت: درپی کلاهبرداری ها متوالی از شهروندان در شرق تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد متهم سوژه های خود را نزدیک دستگاه خودپرداز پیدا کرده و با شیوه و شگرد چرب زبانی و کارت به کارت از آنها کلاهبرداری کرده است.

50 فقره کلاهبرداری با چرب زبانی سهراب جوان تهرانی

این مقام انتظامی تصریح کرد: بنابر حساسیت موضوع کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی با بازبینی دوربین های مداربسته و بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم مخفیگاه متهم که دارای سوابق متعدد کیفری بود را شناسایی کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در ادامه گفت: کارآگاهان پلیس پس از دریافت این اطلاعات مهم با کسب مجوز های قضائی در یک عملیات منسجم کلاهبردار حرفه ای به نام "سهراب" را در مخفیگاهش دستگیر کردند‌‌.

وی بیان داشت: متهم پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی در بازجویی ها لب به اعتراف گشود و به بیش از ۵۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان  به ارزش 2 میلیارد ریال اعتراف کرد.

سرهنگ موسوی فر در پایان با بیان اینکه فرد دستگیر شده سابقه دار است خاطرنشان کرد: پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد./رکنا

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها