در تهران رخ داد:

کتک خوردن آمر به معروف توسط مدیر دفتر پیشخوان دولت! + عکس

آمر به معروف می گوید: چند روز قبل برای انجام امور امور اداری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت در محله نارمک مراجعه کردم. وارد دفتر که شدم به یک خانم بی حجاب که از لحاظ حجاب وضعیت مناسبی نداشت به صورت خیلی مودبانه و برادرانه تذکر لسانی دادم، ولی این خانم با فحاشی و توهین های رکیک به بنده توهین کرد و حتی اقدام به کشف حجاب کامل کرد.

محسن افشین کیا، از ایرانیان مقیم خارج از کشور که برای دیدن آشنایان خود به تهران آمده است،  به تشریح نحوه ضرب و شتم او در یکی از دفاتر پیشخوان دولت محله نارمک تهران به دلیل امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی به یک خانم بی حجاب پرداخت.

ضرب و شتم آمر به معروف

شرح ماجرا:

افشین کیا می گوید: چند روز قبل برای امور امور اداری خود به یکی از دفاتر پیشخوان دولت در محله نارمک مراجعه کردم. وارد دفتر شدم یک خانم بی حجاب با وضعیت نامناسب را دیدم و مدیر و کارمندان دفتر پیشخوان دولت هم بدون هیچ گونه تذکر به این خانم در خصوص حجاب او، مشغول کار خود بودند.

بنده به عنوان یک مسلمان وظیفه شرعی و اجتماعی خود دانستم و به این خانم بدحجاب تذکر خیلی مودبانه دادم، ولی خانم به جای اصلاح رفتار و وضعیت خود با فحاشی و توهین شروع به هوچی گری کرد و با داد و فریاد که شما چه کاره هستید و من هر کاری بخواهم انجام میدم.

ضرب+و+شتم+آمر+به+معروف

در ادامه بصورت کامل در محل عمومی کشف حجاب کرد. در حین برای بنده خیلی جالب بود که مدیر و کارمندان دفتر به جای برخورد با این خانم و حمایت از بنده، جانب خانم‌ گرفتند و از او حمایت کردند و  با ادبیات قلدرمآبانه با بنده درگیر شدند که شما چه کاره هستید و  علاوه بر فحش های رکیک، و کتک کاری ، حتی من رو با هل دادن می خواستند از پله های ساختمان به پایین پرتاب کنند.

نهایت این که بنده به کلانتری مراجعه و شکایتی را تنظیم کردم و از آنجا برای تکمیل مراحل پرونده به پزشکی قانونی مراجعه کردم./ رکنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها