پیشنهاد برای تبدیل ساختمان بلدیه میدان امام خمینی به موزه شهرداری تهران

معاون سابق فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: به شهردار تهران پیشنهاد داده شد که ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی (ره) به مرکز اسناد و موزه شهرداری تهران تبدیل شود.

صفا صبوری دیلمی در مراسم تودیع خود ضمن تبریک به معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: به شورای شهر پیشنهاد دادیم که شرکت خاکریز آب به سازمان جمع آوری آبهای سطحی و رودخانه‌های شهر تهران تبدیل شود تا بتواند خدمات بیشتری ارائه دهد، چرا که شرکت کار تجاری انجام می دهد.

وی افزود: همچنین به شهردار تهران پیشنهاد داده شد که ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی  (ره) به مرکز اسناد و موزه شهرداری تهران تبدیل شود.

عباس شعبانی معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز در مراسم معارفه خود گفت: دلیل اینکه حجم کارهای عمرانی در دوره قبل کم بوده  در واقع  تصمیم مدیریت شهری بود و به معنای توانایی پایین این معاونت نبوده است. بلکه بدنه فنی و عمرانی شهرداری  قوی و مستحکم و دارای استاندارد است. باید در  حق مرحله اول اعتماد این دوره از  مدیریت شهری را ادا و تکالیف به زمین مانده را انجام دهیم و در مرحله دوم جهش و تحول در شهر را دنبال کنیم.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، وی تاکید کرد که در این دوره که ماموریت ها و حجم کارها بیشتر می شود باید امید را به بدنه معاونت فنی و عمرانی سرایت دهیم‌./ایسنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها