کلاغ مهرشهر چرا کشته شد ؟ / شاهدان عینی از وحشت گفتند + فیلم

کلاغ مهرشهر که شرور حرفه ای بود کشته شد.

این جوان شرور که مهرشهر کرج را بهم ریخته بود و به کلاغ مهرشهر معروف بود عاقبت جان خود را از دست داد . اهالی مهرشهر کرج از کلاغ مهرشهر عاصی شده بودند و کلاغ مهرشهر آسایش شان را گرفته بود. کشته شدن کلاغ مهرشهر حاشیه های زیادی در بر داشت.

روایت شاهدان عینی از کشته شدن کلاغ مهرشهر

ویدیوی منتشر نشده از قمه کشی مستانه "م ج " شرور مشهور به "کلاغ مهرشهر"  در حمله به مغازه ها و خودروهای عبوری در مهرشهر کرج و زخمی کردن چهار شهروند که حال یکی از آنها وخیم است.

 این شرور در جریان این درگیری ها جان خود را از دست داد.

 این شخص که سابقه شرارت، درگیری و مزاحمت برای مردم و اصناف را داشت در درگیری با ماموران نیروی انتظامی کشته شد.

ماجرای کشته شدن شرور مهرشهر

وی قبل از درگیری با ماموران نیروی انتظامی، به صورت برهنه با قمه و با به کاربردن الفاظ رکیک به مردم حمله و یک پیرمرد را مجروح و  به خودروهای شخصی آسیب وارد کرده بود.

فرمانده انتظامی استان البرز برای پیگیری کلیپ منتشره در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی مامورانتظامی به متهم دستور ویژه صادر کرد.

دستور ویژه فرمانده  انتظامی استان البرز برای پیگیری کلیپ منتشره در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی مامورانتظامی به متهمی که به اموال مردم(مغازه وخودرو )خسارت وارد کرد.

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر شلیک مامور کلانتری در حوزه استحفاظی کلانتری۲۲مهرشهر کرج به متهمی که به اموال مردم خسارت وارد می کرد فرمانده انتظامی استان بلافاصله دستور ویژه ای برای بررسی موضوع صادر کرد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها