خبر خوب؛وضعیت چابهار سفید اعلام شد/فعلا سفر نکنید

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با تشریح وضعیت این منطقه در جریان کرونا و همچنین اعلام وضعیت سفید در آن گفت که همچنان توصیه می‌کنیم هموطنان سفری به این منطقه نداشته باشند.

در روزهای اخیر بود که لیستی از شهرها و نقاط کشور که به لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت سفید قرار گرفته بودند، اعلام شد که چابهار نیز جزوی از آنها بود. 

عبدالرحیم کردی مدیرعامل منطقه آزاد در رابطه با اعلام وضعیت سفید در چابهار گفت: این بدان معناست که بتوان بخشی از فعالیت‌هایی که تاکنون تعطیل بودند را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به حالت اجرا در آورد، تا فعالیت‌هایی که ریسک کمتری دارند بتوانند با رعایت فاصله اجتماعی و مراقبت‌های بهداشتی انجام شوند. بنابراین اعلام وضعیت سفید به معنی بازگشت کامل تمامی فعالیت‌ها به پیش از جریان کرونا نیست و باید الزامات و ملاحظات فردی اعمال شود. 

وی در رابطه با این‌که آیا اکنون امکان ورود گردشگران در چابهار وجود دارد یا خیر، توضیح داد: در حال حاضر هتل‌ها اجازه فعالیت‌ دارند و می‌توانند با رعایت بهداشتی مسافران را بپذیرند، اما ما توصیه‌ می کنیم فعلا سفری نداشته باشند بلکه  کمی صبر کنند تا با عادی‌تر شدن شرایط و اعلام وضعیت سفید در کشور، به چابهار بیایند و پذیرای آنها خواهیم بود. 

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها