طرح جدید سپاه برای برخورد با بی حجابی کلید خورد

معاون اجتماعی سپاه استان قم از اجرای طرح «آمر معروف محله خود باشیم» در قم با هدف ترویج امر به معروف و نهی از منکر بصورت محله محور خبر داد.

طرح جدید سپاه برای برخورد با بی حجابی کلید خورد

سرگرد پاسدار مهدی علی بابایی، با اشاره به آغاز طرح کریمه اهلبیت (س) با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب و عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر، بیان کرد: یکی از محور‌های طرح کریمه اهل بیت (س) اجرای طرح «آمر معروف محله خود باشیم» است که علاوه بر دنبال شدن در طرح کریمه اهلبیت (س) جزء اهداف کلان قرارگاه فرهنگی اجتماعی ۱۹ دی نیز به شمار می‌رود.

معاون اجتماعی سپاه استان قم با اشاره به نحوه اجرای طرح «آمر معروف محله خود باشیم»، گفت: در قالب این طرح تمام پایگاه‌های مقاومت در سطح استان نسبت به سازماندهی شبکه آمران معروف و میز‌های مهربانی اقدام می‌کنند به گونه‌ای که عمل به این فریضه بصورت محله محور و پایگاه محور انجام می‌پذیرد.

سرگرد علی بابایی ادامه داد: تشکیل شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر در مساجد نیز در دستور کار قرار گرفته که یکی از کارکرد‌های مهم آن سازماندهی، آموزش و اجرای طرح‌های امر به معروف و نهی از منکر و تأثیرگذاری مطلوب‌تر آن در سطح جامعه است./رویداد 24

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.