ساعت و زمان پخش برنامه عصر جدید مشخص شد

برنامه عصر جدید به تهیه کنندگی و مجری گری احسان علیخانی از اول بهمن ماه به آنتن شبکه سه سیما بازمی گردد.

برنامه عصر جدید به تهیه کنندگی و مجری گری احسان علیخانی از اول بهمن ماه به آنتن شبکه سه سیما بازمی گردد. شبکه سه سیما یک بهمن‌ماه پر از عصرجدید را در پیش دارد؛ از پخش هشتگ عصرجدید با حضور آریا عظیمی‌نژاد و مهمانانش تا پخش احتمالی پنج قسمت مرحله حساس نیمه‌نهایی!

تاکنون، شش قسمت از هشتگ عصرجدید ویژه کرونا با حضور امین حیایی ، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی روی آنتن رفته و دو قسمت از این سری برنامه با حضور آریا عظیمی‌نژاد و مهمانان متفاوتش مانده که دوم و سوم بهمن‌ماه پخش خواهد شد.

شنبه چهارم بهمن هم به پخش گزیده و گلچینی از مراحل قبلی مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران اختصاص خواهد داشت و بعد از این برنامه‌ها، نوبت به نیمه‌نهایی حساس و نفسگیر این رقابت تلویزیونی می‌رسد که تکلیف فینالیست‌ها با انتخاب و رای مردم مشخص شود که هنوز تاریخ دقیق پخش آن اعلام نشده است.

طبق آخرین اعلام روابط عمومی پروژه، ضبط مرحله نیمه نهایی این روز‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در شرایطی متفاوت از قبل به صورت ضبط اجرا‌های جداگانه در روز‌های مختلف، در حال انجام است تا با حداقل تجمع گروه‌ها و عوامل این مهم رقم بخورد.

۲۰ استعداد برتر ایران در قالب پنج قسمت، هر قسمت چهار شرکت‌کننده گروهی و انفرادی، با هم رقابت کرده‌اند و این برنامه‌ها به زودی روانه آنتن می‌شود تا با اتمام هر قسمت، بیننده‌های پروپاقرص و میلیونی عصرجدید دست به کار شوند و با رای به اجرای محبوب خود، فینالیست‌های فصل دوم را انتخاب کنند.


منبع : برنا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها