وضعیت بورس دوشنبه ۱۹ خرداد

امروز (دوشنبه) در مرحله پیش‌گشایش بورس، ریزش صف‌های خرید در بسیاری از نمادهای شاخص‌ساز خبر از شروع کم‌قدرت‌تر شاخص کل نسبت به دو روز گذشته می‌دهد.

وضعیت بورس دوشنبه ۱۹ خرداد

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام امروز (دوشنبه) تشکیل صف فروش در برخی نمادها باعث شده تا تعادل در بازار بیشتر از روز گذشته باشد و امروز احتمالا شاهد رشدی کم‌قدرت‌تر از روزهای قبل در شروع بازار باشیم. این در حالی است که شاخص کل روز گذشته در ۵ دقیقه ابتدایی بیش از ۲۰ هزار واحد رشد کرده بود.

در فرآیند سفارش‌گذاری بازار سهام امروز، اگر چه نمادهایی همچون وپارس، شپنا و وآیند با صف خرید چند صد میلیونی همراه هستند اما صف فروش در تپکو و همچنین ریزش صف خرید در نمادهای بزرگی چون فولاد و خساپا باعث شده تا احتمالا امروز بازار با قدرت کمتری معاملات خود را آغاز کند.

معاملات امروز بازار سهام در حالی از دقایقی دیگر آغاز می‌شود که از در دو روز ابتدایی این هفته شاخص کل بیش از ۸۰ هزار واحد رشد کرده و توانسته روز گذشته سقف تاریخی قبلی خود را بهبود ببخشد.

پیش از بازگشایی بورس، نمادهای پدرخش و وبشهر به دلیل تغییر ۵۰ درصدی قیمت و نماد خودرو به دلیل افشای اطلاعات گروه الف متوقف شده‌اند.

 
منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها