شایعه | جنجال ماجرای ازدواج مجدد حمید گودرزی + فیلم و عکس

ماجرای ازدواج جنجالی حمید گودرزی را در این صفحه ببینید .

شایعه | جنجال ماجرای ازدواج مجدد حمید گودرزی  + فیلم و عکس

ماجرای ازدواج جنجالی حمید گودرزی را در ادامه می بینید : 

 

حمید گودرزی در من و شما خبر از ازدواج مجددش داد

 

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور بعد از پنج ماه وقفه در پخش از اولین هفته شهریور ماه روی آنتن شبکه شما رفت. آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما در این برنامه گفتگو محور به گفتگو با مهممانان می پردازد و مخاطبان زیادی دارد.

 

بعد از کیمیا علیزاده بانوی تکواندوکار و مدال آور کشورمان و همسرش حامد معدنچی که اولین مهمانان آرش ظلی پور بودند ، در برنامه روز گذشته من و شما حمید گودرزی ، سانیا سالاری و سامان صفاری به عنوان مهمان در این برنامه حضور یافتند.

 

 

 

حمید گودرزی مهمان برنامه من و شما شد

 

حمید گودرزی مجری برنامه پنج ستاره در مقابل آرش ظلی پور در برنامه من و شما نشست و به گفتگو با او پرداخت . حمید گودرزی سال گذشته هم مهمان برنامه من و شما شده بود و دوباره در این برنامه حضور یافت.

 

حمید گودرزی

 

حمید گودرزی در برنامه من و شما

 

در ابتدای صحبت با آرش ظلی پور ، حمید گودرزی درباره مسابقه پنج ستاره و اجرای این مسابقه صحبت کرد و درباره کپی بودن مدل این برنامه از یک برنامه خارجی صحبت کرد و از نحوه اجرای محمدرضا گلزار در مسابقه برنده باش تقدیر کرد.

 

بخش های ابتدایی برنامه من و ما به گفتگو درباره برنامه پنج ستاره ، جایزه این مسابقه ، تغییر مجری این برنامه و ... گذشت و آرش ظلی پور انتقادهایی از این برنامه مطرح کرد.

 

حمید گودرزی در این برنامه از اختصاص قسمتی از دستمزدش در برنامه پنج ستاره به یک کودک بیمار پروانه ای به خبر داد و در بخشی از برنامه به خواست آرش ظلی پور یک پیامک به محمدرضا گلزار فرستاد.

 

خبر حمید گودرزی از ازدواج مجددش در برنامه من و شما

 

بعد از پخش کلیپی از بهنام بانی گفتگوی جذاب برنامه من و شما آغاز شد.

 

 حمید گودرزی

 

حمید گودرزی و هادی قندی در برنامه من و شما

 

آرش ظلی پور در این بخش از برنامه درباره ازدواج مجدد حمید گودرزی پرسید و او گفت :اگر خبری شد حتما اعلام میکنم ، تنهایی تنها برازنده خداست و برخلاف آن یکباری که در برنامه شما گفتم ازدواج مجدد نمیکنم ، تصمیمم دوباره عوض شده است و به زودی این خبر را اعلام میکنم ...

 

حمید گودرزی ادامه داد :تنهایی واقعا سخت است و تنهایی فقط برازنده خداست و آرش ظلی پور هم در تکمیل این صحبت حمید گودرزی گفت :من هم ازدواج کرده ام و از زندگی و ازدواج خیلی راضی هستم و خداروشکر میکنم و به توصیه میکنم حتما این کار را انجام بدهی .

 

علت انصراف حمید گودرزی از بازی در ستایش 3

 

حمید گودرزی درباره انصراف از سریال ستایش 3 گفت :به دلیل اینکه من مشغول بازی در یک سریال بلند هستم و میترسیدم تداخل داشته باشد با سریال ستایش و دلیل دیگر تداخل در گریم ها و خستگی من از بازی در فیلم قبلی بود و الان هم پشیمونم از انصراف از این سریال .

 

 حمید گودرزی

 

گریم حمید گودرزی در سریال دلدادگان

 

آرش ظلی پور درباره علت انصراف حمید گودرزی به علت حضور نرگس محمدی در این سریال گفت اما حمید گودرزی زیر بار این حرف نرفت و به تعریف از بازیگر سریال ستایش پرداخت و این صحبت آقای مجری را قبول نکرد و از همبازی بودن با نرگس محمدی در پیکسل گفت.

 

 برنامه من و شما

 

سامان صفاری و سانیا سالاری در برنامه من و شما

 

حمید گودرزی در سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی ایفای نقش کرده است و در این سریال با سامان صفاری و سانیا سالاری به عنوان بازیگر همبازی بود.

 

بازگشت ماندانا دانشور به ایران

 

ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی که پیش تر با انتشار نامه ای در عالم رسانه و هنر جنجال به پا کرده بود، روز گذشته به ایران بازگشته است.

 

همسر حمید گودرزی که اخیرا خبر طلاقش و نامه سرگشاده اش درباره اختلافاتش با این بازیگر کشور؛ جنجال به پا کرده بود، این بار از بازیگر شدن خودش خبر داد.

 

گویا وی برای مذاکره درباره بازی در یک فیلم سینمایی به ایران سفر کرده و در این مدت به مسائل خانوادگی خود نیز خواهد پرداخت.

 

تصویر زیر مربوط به ایشان است که پس از ورود به ایران در شبکه های مجازی منتشر کرده است.

 

ماندانا دانشور

 

ماندانا دانشور در ایران

 

 زندگینامه:

 

حمید گودرزی در دومین روز از آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است.

 

عکس کودکی حمید گودرزی

 

کودکی حمید گودرزی

 

یک خواهر دارد که گرافیک خوانده ولی عشق وکالت دارد. پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار است. هم پدر و هم مادرش با بازیگر شدن او مخالف بودند. 

 

 

 

حمید گودرزی و مادرش

 

حمید گودرزی و مادرش

 

 

 

عاشق پاریس است. به موبایل علاقه ی زیادی دارد. علاوه بر بازیگری تجارت فرش و شکلات هم می کند. آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند. به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. ورزش شنا و بکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد. پیانو و ساکسیفون را دوست دارد. به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد.

 

ازدواج:

 

او در 21 شهریور 1383 با ماندانا دانشور ازدواج کرد. با همسرش رو راست است. همسر حمید خانه دار است و با فعالیت هنری حمید مخالف است. 

 

 

 

حمید گودرزی و همسرش

 

 

 

 نحوه آشنایی حمید گودرزی و همسرش ماندانا
حمید گودرزی:سال 82 در ساختمانی در میدان آرژانتین همسایه بودیم.آشنایی ما از آنجا شروع شد.من آن زمان دانشجوی رشته کارگردانی بودم.
ماندانا دانشور:و من ماندانا 16 ساله,محصل بودم.
حمید گودرزی:این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من,مخالفت های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند.
 
 حمید گودرزی در کنار همسرش
و با شغل شما هم مشکل داشتند؟
حمید گودرزی:تا حدی بله و مساله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم,از خانواده من بالاتر بود.
ماندانا دانشور:البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل بود که آن زمان 16 سال داشتم و نظر پدرم این بود که من هم باید همراه آنها به آمریکا بروم.
حمید گودرزی:تا آن زمان قصد ازدواج نداشتم اما با خودم گفتم اگر قصد ازدواج داری,تا آخر این مشکل جلو برو اما این مخالفت ها به سال نکشید و با پا فشاری کردن ما,با هم ازدواج کردیم.پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که به آمریکا بروم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت.
ماندانا دانشور:بله و آن موقع با پخش سریال مسافری از هند شهرت حمید شکل گرفت. 
 حمید گودرزی:بله.تا امروز خدا را برای تمام نعمت هایی که به من داده شاکر هستم و رمز موفقیت همانا تشکر کردن از خداوند است که اگر برای کوچکترین دارایی ات او را شکر کنی,لحظه به لحظه به احساس خوشبختی نزدیک تر می شوی.خوشبختی من و همسرم در زندگی کامل است.

 

فعالیت بازیگری:

 

حمید گودرزی فعالیت هنری را با بازی در نمایش کشتی اسپرانزا به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم سهراب به کارگردانی سعید سهیلی می باشد. 

 

حمید گودرزی در فیلم سهراب

 

فیلم سهراب به کارگردانی و نویسندگی سعید سهیلی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته ساخته سال 1378 است. سهراب و ترانه که یکدیگر را دوست دارند به دلیل مخالفت والدین، هر کدام به تنهایی تصمیم به خودکشی می گیرند. سهراب از مرگ نجات پیدا می کند و زمانی که درمی یابد ترانه اقدام به خودکشی نکرده و...

 

حمید گودرزی پس از ازبازی در فیلم های پسران مهتاب و بازنده، در سال 1384 در دو فیلم قتل آنلاین و چپ دست به ایفای نقش پرداخت. قتل آنلاین فیلمی به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی کمال الدین طباطبایی و نویسندگی نادر وحید ساخته سال 1384 است. قتل آنلاین یک فیلم جنایی با درون مایه وحشت است که حمید گودرزی در آن خوش درخشید.
 
حمید گودرزی و شهاب حسینی و الناز شاکردوست در فیلم قتل آنلاین
 
فیلم قتل آنلاین در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه فیلم های اول و دوم شرکت داشته است. 

 

فیلم چپ دست به کارگردانی آرش معیریان، نویسندگی بهمن معتمدیان و تهیه کنندگی منوچهر زبردست و داریوش بابائیان ساخته سال 1384 است.
 
حمید گودرزی و لیلا اوتادی در فیلم چپ دست
 
داستان فیلم در مورد فراموشی دختری که مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد.

 

 

 

(فیلم شناسی)

 

فیلم ها

 

 

 

    1393:ایران برگر 

 

    1389:دزدان خیابان جردن 

 

    1389:زن ها شگفت انگیزند(ما سه نفر)

 

    1388:داماد خجالتی 

 

    1388:خیابان بیست و چهارم 

 

    1387:کیش و مات 

 

    1386:انعکاس 

 

    1386:تلافی 

 

    1386:قرنطینه 

 

    1386:مجنون لیلی

 

    1385:بی وفا

 

    1385:گناه من 

 

    1384:چپ دست

 

    1384:قتل آنلاین 

 

    1383:بازنده 

 

    1381:پسران مهتاب 

 

    1378:سهراب

 

نمایش خانگی
1391 لاله وحشی 

 

1389 قلب یخی

 

 سریال ها

 

1388 پنجمین خورشید 

 

1383 کمکم کن 

 

1383 تب سرد 

 

1381 مسافری از هند 

 

        دانی و من 

 

 حمید گودرزی در نقش های متفاوت

 

حمید گودرزی در فیلم انعکاس

 

انعکاس

 

حمید گودرزی نیما شاهرخ شاهی بهنوش بختیاری و الناز شاکردوست در فیلم کیش و مات

 

کیش و مات 

 

حمید گودرزی و نیوشا ضیغمی در قرنطینه

 

قرنطینه

 

حمید گودرزی و بهاره افشاری در فیلم خیابان بیست و چهارم

 

خیابان بیست و چهارم

 

حمید گودرزی

 

 کمکم کن

 

 زهرا امیرابراهیمی و بهاره رهنما و افسانه بایگان و الهه حصاری در فیلم ما سه نفر

 

زن ها شگفت انگیزند(ما سه نفر)

 

زهرا امیرابراهیمی و الناز شاکردوست در فیلم بی وفا

 

بی وفا

 

حمید گودرزی و سحر جعفری جوزانی در فیلم ایران برگر

 

ایران برگر

ارسال نظر

  • Yadegari ارسالی در

    خودتون توی رفاه هستید.
    فکر ما رو نمیکنید آقای حمید گودرزی

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها