قفل شدن فک در اثر خنده‌های بلند! + عکس

زن جوان هنگامی که سوار قطار تندرو بود به دلیل خنده های بلند و طولانی فکش جابجا و قفل شد.

قفل شدن فک در اثر خنده‌های بلند! + عکس

خندیدن بی شک یکی از گزینه ها برای شاد بودن و جدایی از دنیای پر مشغله هر یک از ما می باشد که پزشکان و محققان تاکید زیادی به آن دارند و توصیه می کنند برای داشتن زندگی بهتر باید در طول روز دقایقی را صرف خندیدن کنید. اما این در حالی است که یک زن جوان چینی که اخیرا در حال خنده با صدای بلند بود، اتفاقی عجیب و شوکه کننده ای را تجربه کرد.

زن جوان جینی که هنوز نامش مشخص نشده است، در 1 سپتامبر زمانیکه سوار بر قطار تندرو بود، به دلیل خنده های بلند و طولانی فک او جابجا و قفل شد که مسئولین قطار فورا با تیم پزشکی برای درمان او تماس گرفتند و تیم پزشکی فورا در محل حضور پیدا کردند. با این حال آنها در نگاه اول تصور کردند که این زن جوان دچار سکته مغزی شده است و این در حالی بود که فشار خون او کاملا طبیعی بود!

اما بعد از تحقیقات چند ثانیه ای با افراد شاهد صحنه، آنها متوجه شدند که این زن جوان بعد از خنده های بلند، دیگر موفق به بستن دهانش نشد و پزشک جوان به نام " لو ونشنگ " که در این زمینه تخصصی نداشت، به دلیل وضعیت جسمانی نامناسب زن جوان اقدام به درمان فک او کرد و به همین دلیل خطر عدم جایگیری مناسب فک نیز وجود داشت.

با این حال پزشک این ریسک را پذیرفت و شروع به درمان فک او کرد که در اولین اقدام موفق به جا انداختن فک نشد و به دلیل درخواست های مکرر زن جوان، مجددا اقدام به جا انداختن فک او کرد و در نهایت دکتر لو موفق به درمان فک قفل شده او شد و آنرا در جایگاه اصلیش قرار داد و از قرار معلوم یک سری دیگر این مشکل برای او در دوران بارداری رخ داده بود!

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها