کوشکی عذرخواهی که نکرد هیچ باز هم توهین کرد!

از کوشکی خواستند بخاطر صحبت های اخیرش عذرخواهی کند اما قبول نکرد. خیلی ها صحبت‌ های محمدصادق کوشکی در تلویزیون را اشاره به رخشان بنی‌ اعتماد دانستند که برای سوگواری فراخوان داده بود.

کوشکی عذرخواهی که نکرد هیچ باز هم توهین کرد!

به گزارش مستقل آنلاین شبکه افق و مجری‌های آن جنجال‌های زیادی به پا کردند که در این بحبوحه مناسب نبود و مردم دلگیر شدند. به دنبال آن به آنها گفته شد بخاطر حرف‌‌هایشان عذرخواهی کنند اما همه تبعیت نکردند. بعضی از هنرمندان نیز به نشانه اعتراض به این توهین‌ها از شرکت در جشنواره فجر انصراف دادند. امروز یکی از مجری‌ها عذرخواهی کرد اما کوشکی نمک بیشتری بر زخم پاشید. محمدصادق کوشکی امروز بعد از صحبت‌های اخیرش به جای عذرخواهی باز به مخاطب توهین کرد.

کوشکی در برنامه قبلش گفته بود: «اگر آن بچه‌های سپاه در مرز نبودند؛ خانمی که تو می‌آیی فراخوان می‌زنی، می‌دانی که دست امثال عبدالمالک ریگی به تو و دخترت و کس و کارت می‌رسید؟ شاید هم خوشت می‌آمد، شاید هم دوست داشتی، ولی مردم ایران دوست ندارند این اتفاق بیفتد. »

اما کوشکی در مورد صحبت‌هایی که اخیرا زده بود بدون عذرخواهی کردن گفت:

جمله من مبهم بود و من اسم هیچ کس را نیاوردم.

وقتی مخاطب من دقیق نفهمد یا ذهن معیوبی داشته باشد، اینکه گرایش سیاسی‌اش چیست دیگر هیچ فرقی نمی‌کند.

به من زنگ می‌زنند و می‌گویند که عذرخواهی کن، من از چه عذرخواهی کنم؟ حرفی که من زدم عذرخواهی ندارد. جمله‌ام کاملاً معمولی و استاندارد بود و مشکل قانونی که ندارد هیچ حتی مشکل اخلاقی هم ندارد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها