نجات نفس گیر مردی از میان دندان های کوسه

مردی همراه با گروه تحقیقاتی در یک قایق پیشرفته روی آب در حال حرکت بود که ناگهان به حمله ی هولناک کوسه مواجه شد.

نجات نفس گیر مردی از میان دندان های کوسه

نجات مرد جوان از میان دندان های کوسه

خطرناک ترین موجود دنیای زیر آب کوسه است ، حیوانی که حتی دیدن نمایی از دندان هایش ایجاد وحشت و دلهره میکند مطمئنا گرفتار شدن در دام او نهایت ترس را در فرد ایجاد می کند مثل شرایطی که مردی در جریان یک گردش دریایی دچارش شد اما خوشبختانه جان سالم به در برد.حمله کوسه
 

حمله کوسه به مرد 40 ساله

مرد 40 ساله ای که نامش منتشر نشده بود در حالی که روز شنبه با گروهی از دوستان در نزدیکی کی بیسکاین در میامی ، فلوریدا مشغول یک گردش تحقیقاتی بودند مورد حمله کوسه قرار گرفت.
از قرار معلوم این مرد همراه با گروهی تحقیقاتی داخل قایق بودند و او در لبه ی قایق نشسته بود که ناگهان مورد حمله ی کوسه قرار گرفت ؛ حمله کوسه به او و گیر کردن او در میان دندان های کوسه برای لحظاتی موج وحشت را به قایق آورد اما تلاش دوستانش و اقدام فوری آنها او را از میان دندان های کوسه بیرون کشید و از مرگ نجات داد.
حمله کوسه

مرد 40 ساله ای که مورد حمله کوسه قرار گرفت

اقدامات امداد اولیه روی مرد بینوا انجام شد تا او را به بیمارستان برسانند و تحت مراقبت و درمان قرار گیرد. یکی از حاضرین در قایق به طور اتفاقی به دلیل روشن بودن دوربین گوشی اش از این صحنه ی ترسناک ویدئوی کوتاهی ضبط کرده بود که در فضای مجازی منتشر شد ، ویدئویی که تنها در اینستاگرام در مدت کوتاهی 40.000 بار بازدید داشت.
حمله کردن کوسه

مرد جوانی که از میان دندان های کوسه نجات پیدا کرد

یکی از شاهدان ماجرا در گفتگو با میرر گفت :صحنه ی وحشتناکی بود ؛ ناگهان کوسه برای گرفتن یکی از دوستانم که لبه ی قایق نشسته بود از آب بیرون آمد و با دندان های تیزش دست او را گرفت. در لحظه متوجه شدیم که دوستمان طعمه ی کوسه شده است و به سرعت به سمتش رفتیم و او را به داخل قایق کشیدیم ، کار سختی بود و خوشبختانه او از مرگ نجات یافت.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها