سحر زکریا ، یکتا ناصر و همسرش را با خاک یکسان کرد + فیلم

سحر زکریا بازیگر سینما و تلویزیون به منوچهر هادی و یکتا ناصر توهین کرد...

سحر زکریا ، یکتا ناصر و همسرش را با خاک یکسان کرد + فیلم

سحر زکریا بازیگر سینما وتلویزیون به منوچهر هادی و یکتا ناصر تیکه انداخت و آنها را به شدت مورد انتقاد قرار داد سحر زکریا متولد 28 آذرماه 1352 از شهر اراک می باشد. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تئاترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌های نه‌چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

 

 

 

 

بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد. او کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعهٔ ویدئویی قهوهٔ تلخ بازی کرده‌است .

 

 

 

download (4)

 

علت ازدواج نکردن سحرکریا

 

او میگوید:ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در 40 سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید. به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید. متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.

 

 

download

 

آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید. پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت.

 

 

 

images+(2)

 

او درباره خانواده اش می گوید

 

من متولد 28 آذر سال 1352 هستم و در گیلان به دنیا آمدم اما شناسنامه ام از اراک است. مادرم گیلانی است و از آنجا که پدرهای قدیم دوست داشتند شناسنامه فرزندشان به نام شهر خودشان ثبت شود، پدر من هم شناسنامه مرا در اراک گرفت.

 

 

 

زندگی سحر زکریا | بیوگرافی و عکس های سحر زکریا بازیگر تلویزیون

 

پدرم مهندس برق بود و کارش طوری بود که او را به شهرهای مختلف منتقل می کردند. به همین دلیل من تا سال پنجم دبستان زندگی در شهرهای مختلف ازجمله همدان، ملایر، کرمانشاه، فومن، لاهیجان، رشت و بسیاری مناطق دیگر را تجربه کردم. از سال پنجم دبستان به شهر تهران آمدیم و زندگی را در اینجا ادامه دادیم.حقیقتش خیلی سخت بود. در زندگی ما انسان ها عادت نقش زیادی ایفا می کند و همه ما دوست داریم به شرایط قابل قبول دوروبرمان عادت کنیم. من هم بعد از گذشت مدتی به محیط اطراف خود عادت می کردم. در هر مدرسه ای که بودم با خلق و خوی بچه ها می ساختم و کم کم چیزهایی از آنها یاد می گرفتم. اما زودتر از آن که بتوانم از بودن با دوستانی که به آنها عادت کرده بودم لذت ببرم، وقت منتقل شدن به شهر دیگر می رسید و ما باز باید از آن شهر می رفتیم و این برای هیچ کودکی خوشایند نیست.پدر من به راستی و درستی و صداقت اهمیت بسیارزیادی می دهد و همواره از ما می خواست که تاسرحدامکان راست بگوییم حتی اگر همان حرف راست به ضررمان باشد.

 

 

 

او یک زندگی قاعده مند را برایمان شکل داده و به ما یاد داد که احترام گذاشتن به قوانین درست زندگی چه نتایج گهرباری می تواند داشته باشد و درمقابل تخطی از اصول شناخته شده زندگی به چه مشکلاتی خواهد انجامید. او همه چیز را به ما آموزش داده و از ما می خواهد همواره به عاقبت کار خود بیندیشیم. مادرم هم بانویی بسیار بامحبت و باحوصله است که وقت زیادی صرف فرزندانش می کرد و توجه فراوانی به ما دارد. پدرومادر ما تکیه گاهی امن برای من و یگانه خواهرم بوده و هستند و با رعایت اخلاقیات کمک کردند که ما در محیطی آرام و عاری از هرنوع خشونت رشدکنیم و پرورش بیابیم؛ چیزی که متاسفانه در میان والدین جوان امروزی به مراتب کمتر دیده می شود.

 

 

 

سحر زکریا | بیوگرافی و عکسهای “سحر زکریا”

 

بچه های الان آن صبر و تحمل و فداکاری را که ما پیشتر از والدین خود می دیدیم دریافت نمی کنند و بسیاری از آنها در خانواده هایی رشد می کنند که متاسفانه خودخواهی و مادی گرایی در آن حرف اول را می زند.خواهرم از من چهارسال کوچک تر است، ازدواج کرده و یک فرزند دارد. معمولا خواهرها در سنین کودکی و نوجوانی با هم کمی لج و لجبازی دارند، اما در دوران بزرگسالی به ارزش واقعی یکدیگر پی می برند. خواهر نازنینم نزدیک ترین کس من است و همواره نقش یک مونس مهربان را برای من ایفاکرده است. من و او از لحاظ اخلاقی با هم تفاوت های زیادی داشته ایم. او شخصیت آرامی دارد و من همیشه در پی تحرک و هیجان بوده ام. شاید اینها در دوران کودکی ما را کمی از هم دور می کرد اما ما دونفر سال هاست که یادگرفته ایم چگونه باهم کنار بیاییم و حالا برای هم به دو یار غمخوار تبدیل شده ایم.

 

 

 

بیوگرافی سحر زکریا + عکس سحر زکریا

 

دوست داشتنی ترین مردم ها از نظر سحر زکریا

 

سحر زکریا می گوید به نظر من مردمی که کنار آب زندگی می کنند خونگرم ترند و به همین خاطر از مردم شمال و جنوب بیشتر خوشم می آید. شیرازی ها را هم خیلی دوست دارم.

 

 

 

علاقه سحر زکریا به موسیقی

 

سحر زکریاهم پاپ گوش می کند و هم سنتی. کارهای آقایان همایون شجریان و عصار را دوست داردو از شنیدن آلبوم باران تویی گروه چارتار هم لذت می برد.

 

ابراز عشق سامان گوران به سحر زکریا ! + فیلم حاشیه ساز

 

علاقه سحر زکریا به فیلمهای قدیمی

 

او ازسربداران، هزاردستان، پدرسالار و آرایشگاه زیبا یاد میکند که از دیدنشان بسیار لذت می برد.

 

 

 

ورزش

 

پیشتر ورزش رزمی کیک بوکسینگ می کردوبدنسازی و شنا می رفت و بسیاری ورزش های دیگر را انجام می داد. هنوز هم ورزش کردن را دوست دارد و گاهی انجام می دهد .

 

 

 

تناسب اندام

 

سحرزکریا میگوید:تا جایی که بتوانم ورزش می کنم اما وقتی به دلیل کار نمی توانم ورزش کنم به رژیم غذایی خود توجه می کنم و سعی می کنم مصرف مواد چاق کننده را به حداقل برسانم.

 

 

 

ماجرای بی احترامی علی اوجی به سحر زکریا جنجالی شد + فیلم

 

آشپزی

 

وی گفت:من از آن دسته افراد هستم که با علاقه غذا می پزم و خوشبختانه معمولا دستپختم خوب از آب درمی آید. خورش بادمجان، آلواسفناج و ماکارونی ام را دیگران دوست دارند. آشپزی بخش بسیارمهمی از وجود یک زن است و من به این مساله اعتقاد دارم.

 

 

 

حمله ی تند سحر زکریا به مهران مدیری+عکس جنجالی

 

فیلم شناسی سحر زکریا

 

سرسپرده(1389)/کارگردان:بهمن گودرزی

 

مجموعه های تلویزیونی

 

در پناه تو 1374 حمید لبخنده

 

دنیای شیرین دریا 1377 بهروز بقایی

 

قطار ابدی 1378–1379 بهروز بقایی رضا عطاران

 

باران عشق 1381

 

پاورچین 1381–1382 مهران مدیری

 

او مثبت 1382 علی شاه حاتمی

 

جاده در دست تعمیر 1387 حسین تبریزی

 

مرد هزار چهره 1387–1388 مهران مدیری

 

قهوه تلخ 1389–1391 مهران مدیری

 

شوخی کردم…! 1392 مهران مدیری

 

در حاشیه 1394 مهران مدیری

 

 

 

عکس های سحر زکریا در شهریور ماه 97 (10 تصویر) - عکسیاتو | عکس بازیگران

 

سینمایی

 

مردی از جنس بلور 1377 سعید سهیلی

 

پسران مهتاب (ارتشی در تاریکی) 1384 مهدی ودادی

 

تله 1384 سیروس الوند

 

اگه می تونی منو بگیر 1385 شاهد احمدلو

 

زن دوم 1386 سیروس الوند

 

چیزی شبیه معجزه 1386

 

دلداده 1388 قدرت الله صلح میرزایی

 

لج و لج بازی (یک بازی ساده) 1388 سید مهدی برقعی

 

اسرار پدری 1388

 

زنان ونوسی مردان مریخی 1389 کاظم راست گفتار

 

درباره زندگی 1390

 

 

 

شبکه نمایش خانگی

 

1391 برج آرام بازیگر مسعود اطیابی این فیلم در سینما اکران نشد و در سال 1392 وارد شبکه نمایش خانگی گردید.

 

 

 

 

ماجرای دعوای مهران مدیری و سحر زکریا

 

سحر زکریا پیرو انتقادهای اخیرش در خصوص خانه نشین شدنش و بی کار بودنش ، اخیرا در یک مصاحبه دوستانه گفت: اگر می گویید من بی استعداد هستم، تا حالا چند نفر داشتیم که نقش مقابل آقای مهران مدیری را بازی کنند، یعنی من در حال حاضر که 46 ساله ام ، شده ام یک پیرزن فرتوت که کاری نمی تواند انجام دهد؟!

 

 

 

تجاوز به مهران مدیری جنجالی شد + عکس

 

سحر زکریا  در ادامه گفت: می گویند؛ آقای کارگردان دوست دارد، همسرش در همه فیلم هایش بازی کند، پس من باید بگردم دنبال یک شوهر کارگردان؟!

 

 

 

یک سری هم نقش ها خانوادگی است و بچه ها هم مانند پدر بازیگر می شوند، تعدادی هم شوهر پولدار می کنند و دیگر بدون دستمزد سر کار می روند، تعدادی هم با آقایان دولتی ازدواج می کنند و دیگر احتیاجی به کار کردن ندارند، من و امسال من جزو کدام دسته ایم. من می گویم، برای بچه هایی مثل من باجه ای را به نام شوهر یابی تعریف کنند

 

 

 

واکنش بهنوش بختیاری به دعوای سحر زکریا و مهران مدیری

 

دعوای سحر زکریا و بهنوش بختیاری! 

 

سحر زکریا هنرپیشه سینما و تلویزیون اخیرا به دلیل اظهار نظر اینستاگرامی درباره مافیای سینمای ایران که سبب شده افرادی مثل او مدت ها بیکار باشند، در کانون توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. سحر زکریا در پست چند روز پیش خود، مهران مدیری، کارگردان و هنرپیشه سینما و تلویزیون را از افرادی دانست که عامل بیکاری وی در محیط های هنری شده اند و بستر برای نقش آفرینی چهره های خاص مرتبط با جریان های خاص ایجاد شده است.

 

 

 

سحر زکریا در سریال هایی چون: پاورچین و درحاشیه و نقطه چین و قهوه تلخ با مهران مدیری همکاری داشت و عاملی برای محبوبیت وی در دهه هشتاد شمسی بود.

 

 

 

جنجال شایعه رابطه پشت صحنه مهران مدیری و سحر زکریا +جزئیات

 


سحر زکریا در پستی که روز شنبه ۵ مهر ۹۹ منتشر کرد نوشت که حرفه او، در پارتی بازی و لابی گری خلاصه می شود. او گفته بود که آقای مدیری که برای او بسیار محترم و عزیز است، پس از عدم موفقیت سریال هیولا، بهتر بود با تیم قبلی خود کار می کردند. سحر زکریا در پستی گفت که امثال او زنده به گور شدند.

فردی به نام محمودی نادی در کامنتی در اینستاگرام نوشته بود که سحر ذکریا در پشت صحنه سریال نقطه چین، درخواست های نامشروع از مهران مدیری داشته ولی مهران مدیری دست رد به سینه سحر زکریا می زند و پست های جنجالی سحر زکریا در روزهای اخیر، بابت تحویل نگرفتن مهران مدیری است!

 

sahar-zakaria_copy

 

 

 

اخیرا کاربری که خود را عمو نادی و معلم پرورشی و مدرس آیلتس معرفی می کند و حامی حیوانات! کامنتی را علیه سحر زکریا به اشتراک گذاشت. سحر زکریا در واکنش به کامنت منتشر شده توسط این کاربر نوشت که این آقا که ما را ارشاد می کنند، از خدا خجالت بکشند. سحر زکریا برای بچه هایی که توسط این شخص که گویا معلم پرورشی هم هست، اظهار تاسف کرد.

 

اخبار داغ : گلشیفته فراهانی | جشن تولد گلشیفته فراهانی در آمریکا + تصاویر

 

اینستانوشته سحر زکریا در واکنش به ادعای این کاربر درباره رابطه نامشروع سحر زکریا با مهران مدیری، هزاران لایک دریافت کرد. سحر زکریا امکان کامنت زنی روی این پست را بسته بود.

 

خاستگاری آقای مجری از سحر زکریا وسط برنامه زنده جنجالی شد+ویدئو

 

سحر زکریا در واکنش اتهام رابطه نامشروع با مهران مدیری نوشت که در سال های بازیگریش، شرافتمندانه فعالیت کرده و از کسی هراس نداره واهل باج خواهی هم نیست. او چند روز پیش گفته بود که بزودی در قالب یک ویدیو، درباره مافیای سینمای ایران، توضیحاتی افشاگرانه ارائه خواهد کرد که در این گزارش به آن اشاره کردیم.

 

 

 

عکس های خانوادگی سحر زکریا + دلیل ازدواج نکردن و زندگی خصوصی

 

استوری بهنوش بختیاری در واکنش به انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری 

 

در پی انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری، بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما و تلویزیون به پست جنجالی سحر زکریا واکنش نشان داد و در یک استوری در اینستاگرامش که ۹ میلیون دنبال کننده دارد نوشت: دنیا گرد است و از هر دستی بدهی از همان دست میگیری. روزی که زیرآب همکارتان را می زنید که جز خوبی برای شما کاری نکرده است، منتظر قانون کائنات باشد.

 

 

 

behnosh-bakhtiari

 

 

 

واکنش بهنوش بختیاری به پست جنجالی سحر زکریا

 

اتفاقا من هم تو کارهای این کارگردان عزیزمان نیستم ولی گله ای ندارم. ایشان مختار است که من را انتخاب کند یا خیر. ولی این نامردی است که بعضی ها هر چه که دارند، از ایشان است. بعد می آیند می گویند چون با این کارگردان کار کردیم کم کار شدیم. از هر دستی بدهی، از همان دست می گیری.

 

احتمالا با انتشار استوری طوفانی بهنوش بختیاری درباره انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری و سابقه روحیه انتقاد گرایی سحر زکریا، بایستی تا ساعاتی دیگر منتظر واکنش سحر زکریا به استوری بهنوش بختیاری باشیم که می تواند بحث داغ و جنجالی افشاگری سلبریتی ها درباره هم را در روزهای کرونایی پاییز ۹۹ کش دار کند.

 

 

 

سحر زکریا داغدار شد+پست جنجالی - اخبار جدید

 

با نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم به خصوص سلبریتی ها، بازار داغ شایعات و اخبار کذب درباره قشرهای مختلف مردم به خصوص چهره ها در این فضا، افزایش می یابد. اما باید توجه داشت که جرم توهین و اهانت و انتشار شایعات کذب درباره اشخاص حقیقی یا حقوقی در فضای مجازی، زندان و جریمه نقدی دارد. طبق ماده ۶۰۸ قانون مجازت اسلامی، توهین به افراد، از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک، مجازات هایی در قانون دارد.

 

طبق ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی، جرم هتک حیثیت در فضای مجازی و غیر مجازی، جرم درجه ۶ است. طبق تبصره ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای، اگر تغییر یا تحریفی به صورت مستهجن باشد، مرتکب جرم به ۲ مجازات مقرر محکوم می شود. سحر زکریا می تواند نسبت به اتهام رابطه نامشروع با مهران مدیری توسط این کاربر اینستاگرامی که عکس آن در بالا آمده است، از طریق پلیس فتا به مجاری قضایی و قانونی شکایت کند.

 

 

 

تغییرات ظاهری جدید سحر زکریا+عکس

 

سینمای ایران یک باجه شوهریابی بزند

 

سحر زکریا در گفت‌وگو با برنامه اینترنتی «ایران تیک» با اجرای جواد یحیوی، در اعتراض به موقعیت نامناسب شغلی برای بازیگران زن گفت: «یک‌سری بازیگرها موروثی وارد این کار شده‌اند، یعنی پدر یا مادر بازیگر بودند و دنبال آن‌ها، فرزندان نیز بازیگر شدند. یا برای نمونه می‌گویند آقای کارگردان همسرش را دوست دارد و می‌خواهد او در هر فیلمی شرکت کند. پس من باید بگردم دنبال یک شوهر کارگردان تا بتوانم یک نقش پیدا کنم. خیلی از ما بازیگران، به‌خاطر وجود چنین افرادی نمی‌توانیم کار کنیم»

 

 

 

 

پاسخ مهران مدیری به سحر زکریا

 

 

 

این بازیگر معترض ادامه داد: «یک سری هم با افراد پولدار ازدواج می‌کنند و به واسطه آن‌ها سرکار می‌روند. تکلیف این افراد نیز مشخص است. یک‌سری هم با آقایان دولتی  ازدواج می‌کنند که اصلا دیگر کار نمی‌کنند. اصلا چرا باید کار کنند؟ »

 

او افزود: «من و امثال من جزو کدام دسته هستیم؟ من می‌گویم سینمای ایران یک باجه‌ای را احداث کند به نام باجه شوهریابی برای بازیگرانی مانند من، به هر حال باید یک راهی باشد تا  ما هم بتوانیم به کار وارد شویم، این‌گونه که نمی‌توان ادامه داد.»

 

سحر زکریا، چندی پیش به کنار گذاشته شدنش از کارهای مهران مدیری اعتراض کرده بود که جنجال زیادی به همراه داشت. 

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها