روزه سکوت در سپاهان

یاسین سلمانی هافبک سپاهان هم هم‌اکنون با چند پیشنهاد مواجه شده است.

باشگاه سپاهان بعد از کناره‌گیری محرم نویدکیا، همانند باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید دچار چالش شده و هنوز محمدرضا ساکت با گزینه‌ای به توافق قطعی نرسیده است. پس از منتفی شدن حضور فلیکس ماگات، مسئولان باشگاه سپاهان مذاکرات‌شان را با ژوزه مورایس که سابقه همکاری با مورینیو در تیم‌های پورتو، اینترمیلان، رئال مادرید و چلسی را دارد جدی‌تر دنبال کردند و سپس این مربی راهی اصفهان شد تا در مورد جزئیات قرارداد با مدیران سپاهان گفت‌وگو کند. مورایس حتی امکانات باشگاه سپاهان را هم از نزدیک دید و درنهایت ایران را ترک کرد، البته بدون اینکه با باشگاه سپاهان قراردادی امضا کند.
در مورد آخرین روند مذاکرات مورایس با سپاهان روایت‌های متعددی مطرح است. برخی از سایت‌های خبری به این موضوع اشاره کرده‌اند که سپاهان با مورایس به توافق رسیده ولی از اصفهان خبر می‌رسد که این مربی پرتغالی برای حضور در اصفهان مبلغی بیش از یک میلیون دلار درخواست کرده و همین موضوع باعث شده تا طرفین به توافق نرسند. نکته مهم دیگر این است که مدیران سپاهان با استفاده از تاکتیک همیشگی‌شان حاضر به گفت‌وگو با رسانه‌ها نیستند تا حداقل در مورد زمان انتخاب سرمربی اظهارنظر کنند. با این حال مورایس همچنان گزینه اول باشگاه سپاهان است و آنها در تلاش هستند تا حضور این مربی پرتغالی را در تیم اصفهانی قطعی کنند. مورایس علاوه بر تجربه طولانی‌مدت به‌عنوان دستیار که مهم‌ترین‌هایش با ژوزه مورینیو بوده، به‌عنوان سرمربی نیز در فوتبال آسیا تجربه زیادی دارد و توانسته در کی‌لیگ و لیگ عربستان با چونبوک موتورز و الهلال به مقام قهرمانی برسد.

مذاکره با چند بازیکن
از دست دادن 3ستاره و رفتن آنها به 2 تیم مطرح پایتخت، باعث نگرانی هواداران سپاهان شده و آنها در صفحات مجازی به‌شدت از مدیران باشگاه انتقاد کرده‌اند. جدا از شهباززاده، اسماعیلی‌فر و رفیعی، سپاهان احتمالا محمد نژادمهدی و ولسیانی را هم از دست خواهد داد و تکلیف ماندن یا جدایی جلال علی‌محمدی و رضا میرزایی هم مشخص نشده است. اگر سپاهان با این مربی پرتغالی به توافق نرسد، باز هم زمان را از دست خواهد داد ولی از اصفهان خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه با چند بازیکن مذاکره کرده‌اند. رامین رضاییان، روزبه چشمی، گادوین منشا، عارف غلامی، وحید محمدزاده، آرمین سهرابیان، میلاد فخرالدینی و سعید صادقی نفراتی هستند که سپاهان با آنها مذاکره کرده ولی این باشگاه هنوز از خرید جدیدی رونمایی نکرده است. البته برخی هم می‌گویند ساکت با دو سه بازیکن توافق کرده و منتظر انتخاب سرمربی است تا از خریدهای سپاهان هم رونمایی کند.

حسینی خواهان جدایی
محمدرضا حسینی وینگر سپاهان هم‌اکنون با پیشنهاد جدی استقلال روبه‌رو شده و باشگاه سپاهان هم در جریان این موضوع قرار دارد ولی به این بازیکن اعلام کرده که برای جدایی حاضر به دادن رضایتنامه نیست. با این حال حسینی تمایل به جدایی و حضور در استقلال دارد و به مدیران استقلال هم گفته که خودش برای گرفتن رضایتنامه اقدام خواهد کرد.

سلمانی قرارداد دارد
یاسین سلمانی هافبک سپاهان هم هم‌اکنون با چند پیشنهاد مواجه شده است. این بازیکن مدتی پیش گفته بود که بازیکن آزاد است ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که سلمانی فصل بعد هم با سپاهان قرارداد دارد. ظاهرا مدتی پیش سلمانی قراردادش را با سپاهان به‌مدت یک فصل دیگر تمدید کرده و حالا برای جدایی نیاز به گرفتن رضایتنامه دارد. این در حالی است که سلمانی مدعی شده چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارد و هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته است.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها