استقلال و سپاهان مشتری هافبک پاسور مس

احتمالا این بازیکن بازی در تهران را برای ادامه مسیر حرفه‌ای برخواهد گزید.

محسن آذرباد پیش از صعود مس رفسنجان به لیگ برتر که با درخشش او، مهرداد آوخ و مهران گلزاری تحت سرمربیگری محمد ربیعی رخ داد، در گل‌گهر سیرجان نیز توانسته بود عملکرد خوبی داشته باشد و طی سه فصل پیاپی عنوان بهترین پاسور مسابقات را در لیگ دسته اول به نام خودش زده بود.
این هافبک خوش فکر که البته خیلی دیر به فوتبال ایران معرفی شده است، در لیگ برتر نیز توانسته با پاس‌های دقیق خود توجهات را به خودش جلب کند. او در لیگ بیستم با 6 پاس گل و در فصلی که گذشت با 10 پاس گل توانسته خودش را به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های مسابقات مطرح کند تا حالا استقلال و سپاهان و البته چند باشگاه دیگر به دنبال جذب او باشند.

سپاهان برای پر کردن جای سروش رفیعی به دنبال این بازیکن است و در سوی دیگر نیز استقلال  امیدوار است با اضافه کردن کاپیتان مس رفسنجان به ترکیب در دسترس مربی بتواند خلاقیت بیشتری را به خط میانی‌اش اضافه کند
آذرباد البته در انتظار معرفی سرمربی دو تیم استقلال و سپاهان است تا با شناخت بیشتری اقدام به انتخاب از میان این دو تیم کند. اما اگر شرایط در هر دو تیم برای او مساعد باشد، احتمالا این بازیکن بازی در تهران را برای ادامه مسیر حرفه‌ای برخواهد گزید.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها