اعلام آمادگی مجارستان برای برگزاری دیدار دوستانه با ایران

در لیگ سطح A ملت‌های اروپا و در گروه سوم با آلمان، ایتالیا و انگلیس همگروه است

نداشتن بازی‌های دوستانه تیم ملی در فیفادی خرداد ماه و انجام تنها یک مسابقه با الجزایر در قطر، انتقادهایی را به برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال روانه کرد. از این‌رو رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک اعلام کرد که صحبت‌هایی را برای انجام یک بازی دوستانه با مجارستان انجام داده است.

صالحی امیری که در سفری راهی مجارستان شده در صحبتی که با برنامه ورزش و مردم انجام می‌داد گفت که با هماهنگی فدراسیون فوتبال و میرشاد ماجدی پیگیری یک بازی دوستانه با تیم ملی مجارستان را انجام داده است.

طبق اعلام رئیس کمیته ملی المپیک، پس از مذاکره با مجارستانی‌ها آنها اعلام کرده‌اند که شرایط بازی دوستانه با تیم ملی ایران را در ماه نوامبر (آبان‌ماه) در تهران را دارند و در این زمینه فدراسیون ایران باید درخواست خود را به صورت رسمی ارائه داده و نامه‌نگاری‌های لازم را انجام دهد.

به این ترتیب در صورتی که فدراسیون فوتبال بتواند برنامه‌ریزی دقیقی برای تیم ملی داشته باشد، امکان برگزاری دیدار دوستانه با مجارستان فراهم شده است.

در لیگ سطح A ملت‌های اروپا و در گروه سوم با آلمان، ایتالیا و انگلیس همگروه است و پس از پشت سر گذاشتن چهار هفته با 7 امتیاز صدرنشینی را در اختیار دارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها