مجیدی سعید صادقی را نمی‌خواهد

سعید صادقی تحت هیچ عنوان در لیست خرید مجیدی قرار ندارد.

سعید صادقی هدف نخست نقل و انتقالاتی دو تیم بزرگ پایتخت است. بازیکنی که با به ثمر رساندن 6 گل و دادن 14 پاس گل، موثرترین بازیکن لیگ بیست و یکم لقب گرفت و اکنون هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در پی جذب این بازیکن هستند و گل گهر نیز تلاش هایش را برای تمدید قرارداد این بازیکن آغاز کرده است.

امروز اخباری مبنی بر تمایل یک تیم اماراتی به صادقی در رسانه ها مطرح شد در ادامه نیز پای فرهاد مجیدی به میان آمد و شایعاتی در فضای مجازی مطرح شد که تیم مورد نظر، اتحاد کلباء است که سرمربی فصل گذشته استقلال را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرده است.

از زمان حضور مجیدی در این تیم اماراتی، شایعاتی درخصوص تمایل فرهاد مجیدی به جذب بازیکنان ایرانی مطرح شد که امیرحسین حسین زاده نخستین نامی بود که برخی مدعی شدند مجیدی قصد دارد او را به خود به امارات ببرد که این خبر قویا از سوی نزدیکان فرهاد تکذیب و اعلام شد که وینگر جوان استقلال در لیست مجیدی قرار ندارد.

پس از بازگشت کاروان تیم ملی از دوحه، صادقی در فرودگاه و در جمع خبرنگاران حاضر شد. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلبای امارات، شخصاً با او صحبت کرده است، گفت: خیر، فکر می‌کنم با مدیر برنامه‌هایم صحبت شده است.

پس از این ادعای سعید صادقی، نزدیکان سرمربی فصل قبل استقلال قویا هر گونه مذاکره با این بازیکن و یا مدیربرنامه های او را تکذیب کرده و مدعی شدند که سعید صادقی تحت هیچ عنوان در لیست خرید مجیدی قرار ندارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها