پرسپولیس و عدم پرداخت مطالبات اوساگونا

باشگاه پرسپولیس هنوز شماره حساب اوساگونا را به سازمان لیگ فوتبال اعلام نکرده و به همین دلیل مطالبات بازیکن خارجی پرسپولیس پرداخت نشده است.

باوجود اعلام آمادگی سازمان لیگ فوتبال برای پرداخت مطالبات بازیکن سابق پرسپولیس اما این باشگاه هنوز اقدامات اولیه برای پرداخت این بدهی را انجام نداده است.

به گزارش مستقل آنلاین،  با وجود گذشت ۱۰ روز از اظهارات نورشرق اما هنوز مطالبات اوساگونا پرداخت نشده است. طبق پیگیری خبرنگار ایسنا، باشگاه پرسپولیس هنوز شماره حساب اوساگونا را به سازمان لیگ فوتبال اعلام نکرده و به همین دلیل مطالبات بازیکن خارجی پرسپولیس پرداخت نشده است.

در حال حاضر هنانوف، یکی از این دو بازیکن تاجیک به دلیل مصدومیت نمی‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود اما از سوی دیگر با وجود این که صفروف مشکلی برای همراهی سرخ‌پوشان ندارد، در سه بازی گذشته برای آن‌ها به میدان نرفته است و شاید بسته نشدن پرونده اوساگونا دلیل بازی نکردن این بازیکن تاجیکستانی است.

پیش از این باشگاه گل‌گهر به دلیل این که کارت بازی اریک بایناما بوکوم، بازیکن گابنی‌اش براساس مدارک جعلی صادر شده بود، با کسر امتیاز و جرائم سنگین مالی مواجه شد. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که باشگاه پرسپولیس ریسک دچار نشدن به سرنوشت گل‌گهر را نپذیرفته و فعلا قصد استفاده از تاجیک‌ها را ندارد.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها