کادرفنی قهرمان لیگ یک+ عکس

تیم مس رفسنجان توانست با اتکا به کادرفنی جوان اما کاربلد پیش از پایان یافتن رقابت‌های لیگ یک صعود خود را به لیگ برتر مسجل کند.

به گزارش مستقل آنلاین سرمربی تیم مس رفسنجان تنها 39 سال سن دارد و از چرخه مربیان جدید فوتبال ایران است که نگاهی به کارنامه‌اش به خوبی اثبات می‌کند او در عمر 10 ساله مربیگری خود روزهای درخشانی را به ثبت رسانده و شاید فقط صعود به لیگ برتر تکه گمشده پازل دوران مربیگری او می‌تواند بوده باشد؛ محمد ربیعی در کنار دستیاران جوان خود توانست امسال برای اولین بار در تاریخ باشگاه مس رفسنجان این تیم را به لیگ برتر بیاورد و حالا در انتظار پایان دیدار با بادران است تا جشن قهرمانی با مس را تجربه کند.

او پیش از این توانسته بود با شهرداری اردبیل و بدر بندر کنگ صعود از لیگ دو به لیگ یک را تجربه کند و تیم سایپا مهر کرج را هم از لیگ سه به لیگ دو آورده بود و  حال در تازه‌ترین دستاوردش ربیعی توانست مس رفسنجان را از لیگ یک به لیگ برتر بیاورد تا امشب برای چهارمین در دوران سرمربیگری خود در جشن صعود و قهرمانی حاضر باشد.

البته که شاگردان ربیعی در شب جشن قهرمانی تیم‌شان فعلا بازنده دیدار مقابل بادران هستند تا در شرایط مشابه پرسپولیس قهرمان لیگ نوزدهم فصل جاری را به پایان ببرند و خود را مهیای حضور در رقابت های بیستمین دوره لیگ برتر نمایند.

منبع :ورزش سه

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها