ایکر کاسیاس در آستانه بازگشت به رئال مادرید

ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید که چندی پیش از فوتبال خداحافظی کرد، برای بازگشت به این تیم در سمت جدید ابراز تمایل کرد.

ایکر کاسیاس در آستانه بازگشت به رئال مادرید

به گزارش مستقل آنلاین، چندی پیش بود ایکر کاسیاس به شکل رسمی اعلام کرد که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده و دیگر این دروازه بان اسطوره ای فوتبال اسپانیا را در مستطیل سبز نخواهیم دید. پس از این اتفاق مارکا گزارش داد که به احتمال فراوان کاسیاس در آینده ای نه چندان دور و با یک پست مدیریتی به رئال مادرید باز خواهد گشت.

دروازه بان سابق رئال مادرید حالا به خبر بازگشت به این تیم واکنش نشان داده است. او در این باره گفت: " هنوز قراردادی بسته نشده اما امیدوارم مرحله جدید زندگی من در رئال مادرید رقم بخورد. جدایی از رئال‌مادرید بسیار دشوار بود اما آنجا هنوز هم خانه من است. جدایی از رئال مثل ازدواجی بود که به طلاق منجر می شود. چیزهای وجود داشت که گفتن آن سخت بود اما زمان می گذرد و همه چیز آرام می شود."

کاسیاس درباره رابطه اش با رئیس باشگاه رئال مادرید یعنی فلورنتینو پرز نیز گفت: "یک،دو یا سه سال از جدایی من از رئال مادرید گذشته بود که من یک رابطه بهتر با او پیدا کردم و به من گفت باید به رئال برگردم.

در ماه آگوست ما درباره بازگشت صحبت خواهیم کرد زیرا رئال مادرید خانه و زندگی من است. فلورنتینو با من تماس گرفته تا پیشنهادش را ارائه دهد. زمانی که بازگشتم قطعی شد در این باره صحبت می کنیم."

منبع :ورزش سه

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها