شادی جنجالی نیمار با گل رئال مادرید+عکس

انتشار ویدئویی از نیمار در فضای مجازی حواشی زیادی را برای این فوق ستاره برزیلی در پی داشته است.

شادی جنجالی نیمار با گل رئال مادرید+عکس

به گزارش مستقل آنلاین، چندی پیش بود که رقابت‌های لیگ یک فرانسه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در قاره اروپا و با تصمیم زودهنگام مسئولان فوتبال فرانسه به طور کلی لغو شد؛ تصمیمی که باعث شد پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان مسابقات فصل جاری لیگ یک شناخته شود.

لغو زودهنگام رقابت های لیگ یک فرانسه باعث شده که بازیکنان مجبور به خانه نشینی شوند و تماشای فوتبال سایر لیگ های اروپایی یکی از کارهایی است که می‌تواند آنها را تا شروع مجدد مسابقات سرگرم کند.

نیمار نیز یکی از این دست بازیکنان است که جالب است بدانید اخیراً صفحه خود در شبکه ای اجتماعی به نام Tik Tok را راه اندازی کرده است و هفتگی ویدئوهای سرگرم کننده و جالبی را برای دنبال کننده هایش که چیزی حدود 2.7 میلیون نفر هستند، به اشتراک می‌گذارد.

آخرین ویدئویی که از فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در این صفحه اجتماعی به اشتراک گذاشته شده حاوی یک نکته بسیار جالب است. او در حالی حرکات جالبی را از خود به نمایش می‌گذارد و به نوعی مشغول شادی است که ویدئوی منتشر شده نشان می دهد تلویزیون خانه‌اش در حال پخش کردن بازی بین دو تیم رئال مادرید و آلاوس است.

این ویدئو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و واکنش‌های بسیار جالب و منحصر به فردی را با خود به همراه داشت. تا جایی که بسیاری از هواداران نیمار به شوخی معتقد بودند که ستاره برزیلی به خاطر گلزنی کریم بنزما جشن گرفته است.

این اتفاق حاشیه‌ای در حالی برای فوق ستاره برزیلی رخ داده که او پیش از این در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تا آستانه بازگشت به بارسلونا پیش رفت اما مخالفت پاری‌سن‌ژرمن مانع از انجام این انتقال شد.

توئیت هایی که به همین موضوع یعنی خوشحالی نیمار در حال پخش بازی رئال مادرید مقابل آلاوس اشاره دارند.

منبع :ورزش سه

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها