کارشناسی پنالتی پرسپولیس مقابل ماشین سازی

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: دقیقه ۸۳ دیدار پرسپولیس - ماشین سازی در حالی که علیپور زودتر به توپ رسیده بود، مدافع حریف با بی احتیاطی او را از پشت شارژ کرد.

به گزارش خبرنگار مستقل آنلاین به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، سعید مظفری زاده، کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره قضاوت رضا کرمانشاهی در بازی ماشین سازی و پرسپولیس بیان کرد: رضا کرمانشاهی در دقیقه ۱۵ به درستی شاهین ثاقبی را به خاطر خطای بی ملاحظه  با کارت زرد جریمه کرد.

او افزود: در دقیقه ۸۳ در حالی که علیپور زودتر به توپ رسیده بود، مدافع ماشین سازی با بی احتیاطی او را از پشت شارژ کرد و تعادل او را در محوطه جریمه به هم زد و کرمانشاهی به درستی اعلام پنالتی کرد.

کارشناس داوری فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در دقیقه ۸۶ مهاجم ماشین سازی در محوطه جریمه پرسپولیس در درگیری با مدافع این تیم تعادل خود را از دست داد که داور به درستی ادامه بازی داد. در دقیقه ۸۸ مهدی عالیقدر به درستی آفساید آل کثیر را اعلام و گل ماشین سازی را مردود کرد.

مظفری زاده در پایان گفت: در دقیقه ۸۹ داور مطابق قانون، ثاقبی را با کارت زرد جریمه کرد که این کارت زرد، اخطار دوم این بازیکن بود و منجر به اخراج او از زمین شد. قضاوت تیم داوری خوب بود.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها