تماس عجیب با ستاره بارسلونا

دیگو گودین، مدافع سابق اتلتیکومادرید برای حل مشکل آنتوان گریزمان در بارسلونا پیشقدم شده است.

تماس عجیب با ستاره بارسلونا

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از ورزش سه، از زمان انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا حواشی و شایعات فراوانی برای این ستاره فرانسوی ایجاد شده و بسیاری معتقدند بازیکنان این تیم به سرکردگی لیونل مسی رابطه خوبی با او ندارند و به همین دلیل ستاره فرانسوی هنوز موفق به ارائه همه توانایی هایش در ترکیب بارسلونا نشده است.

 

 

اما آنتوان گریزمان در دیدار این هفته تیمش مقابل ویارئال علاوه بر گلزنی نمایش خوبی هم ارائه داد تا هواداران بارسلونا به آینده او امیدوار شوند. اما به نظر می رسد در این میان دیگو گودین، مدافع اوروگوئه ای اینتر نقش آفرینی کرده است. گودین که در اتلتیکومادرید با آنتوان گریزمان همبازی بود و رابطه بسیار خوبی نیز با او داشت، با هموطنش لوییس سوارز تماس گرفته و خواهان همکاری بیشتر او با گریزمان شده است.

 

به نظر می رسد گودین از سوارز خواسته بیشتر از آنتوان گریزمان در زمین حمایت کند و شاید به همین دلیل این مهاجم 29 ساله در دیدار مقابل ویارئال آماده تر از همیشه ظاهر شد. شرایط در هفته های اخیر به قدری برای گریزمان وخیم بود که او در دیدار مقابل اتلتیکومادرید در ثانیه های پایانی وارد زمین شد و درگیری های لفظی خانواده او با کیکه ستیم باعث بروز اخباری در مورد احتمال جدایی آنتوان گریزمان از بارسلونا شده بود.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها