غیبت بازیکنان استقلال فریبمان نمی دهد

کاپیتان تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه غیبت بازیکنان استقلال کمکی به ما نمی‌کند گفت: در بازی فردا درصدد جبران باخت دور رفت هستیم.

غیبت بازیکنان استقلال فریبمان نمی دهد

به گزارش مستقل آنلاین ، روزبه شاه‌علی‌دوست در ارتباط با وضعیت سایپا در آستانه دیدار فردا با استقلال گفت: در چهار، پنج هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بعد از سه ماه تعطیلی، سعی کردیم خودمان را به آمادگی مطلوبی برسانیم. در بازی رفت به استقلال باختیم و حالا درصدد جبران آن شکست هستیم، تمام هدف ما این است که یک بازی خوب و باکیفیت انجام داده و نتیجه لازم را بگیریم.

وی درباره غیبت شماری از بازیکنان استقلال و اینکه آیا سایپا می‌تواند از این موضوع استفاده کند، اظهار داشت: اصلا اینطور نیست که آن‌ها با غیبت چند بازیکن با چالش مواجه شوند. غایبان پرتعداد استقلال هیچ کمکی به تیم ما نخواهند کرد و شک نکنید بازیکنانی که جای این نفرات به میدان می‌روند بهتر و با انگیزه‌تر هستند. بازیکنان ما نباید فریب این موضوع را بخورند، ما کار آسانی برابر استقلال نداریم و باید باهوش و تمرکز بالا بازی کنیم.

شاه‌علی‌دوست در خصوص اتفاقات بازی فولاد و استقلال و اعتراض آبی‌پوشان به داوری این مسابقه خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و امیدوارم داوری بازی ما با استقلال مشکلی نداشته باشد. برخی می‌گویند وقتی تیمی از داوری ضربه می‌خورد در بازی بعدی شرایط به سودش است. درخواست ما از داور مسابقه این است که عادلانه سوت بزند.

 
منبع: تسنیم
 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها