مهدی قائدی از استقلال رفتنی شد ؟!

مهدی قائدی پیرامون شایعه خبرساز پیشنهادش از انگلیس گفت:من روی بازی های خوب با پیراهن استقلال تمرکز کردم چون بازیکن باشگاه هستم و باید تمام توانم را برای موفقیت تیم به کار ببرم و به غیر از این هم به چیز دیگری فکر نمی کنم».

مهدی قائدی از استقلال رفتنی شد ؟!

به گزارش مستقل آنلاین : مهدی قائدی پیرامون شایعه خبرساز پیشنهادش از انگلیس گفت:

« پیشنهاد انگلیس؟ من روی بازی های خوب با پیراهن استقلال تمرکز کردم چون بازیکن باشگاه هستم و باید تمام توانم را برای موفقیت تیم به کار ببرم و به غیر از این هم به چیز دیگری فکر نمی کنم».

استقلال در ادامه نتایج خوب موفق شد با یک گل برنده جدال شش امتیازی با شهرخودرو لقب بگیرد تا بعد از ۱۳ هفته سرانجام طعم صدرنشینی را بچشد. این برد روی گلی به ثمررسید که دیاباته روی پاس زوج بوشهری خود به ثمررساند. بعد از این بازی مهدی قائدی سازنده تک گل سه امتیازی  به گلزنی ها و شراکت با دیاباته در صدر جدول گلزنان اشاره کرد و  گفت :« این اتفاق غیرطبیعی نیست. استقلال خوب بازی می کند پس در تیمی که خوب بازی می کند ما راحت گل می زنیم و وظیفه خود را انجام می دهیم».

اما بدون شک مهمترین بخش صحبت های مهدی قائدی پیرامون شایعه خبرساز پیشنهادش از انگلیس بود که باشوی استقلالی ها در این باره گفت:« پیشنهاد انگلیس؟ من روی بازی های خوب با پیراهن استقلال تمرکز کردم چون بازیکن باشگاه هستم و باید تمام توانم را برای موفقیت تیم به کار ببرم و به غیر از این هم به چیز دیگری فکر نمی کنم».

پی نوشت : باید در ادامه منتظر ماند و دید این شایعه خبرساز تا چه حد رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت ؟!

منبع : پارس فوتبال

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها