کسری بودجه فدراسیون جهانی بدمینتون

فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) از کسری بودجه حدو ۲ میلیون دلاری برای سال ۲۰۱۹ خبر داد.

کسری بودجه فدراسیون جهانی بدمینتون

فدراسیون جهانی بدمینتون مستقر در کوالالامپور برای سال مالی منتهی به دسامبر ۲۰۱۹، کسری عملیاتی ۲.۵ میلیون دلاری و کسری کل ۱.۸ میلیون دلاری را به ثبت رساند.

این در حالی که این سازمان بین المللی در سال ۲۰۱۸ مازاد عملیاتی ۴.۴ میلیون دلاری و مازاد کل ۴.۷ میلیون دلاری را گزارش کرده بود.

هزینه‌های کل به ۲۸.۳ میلیون دلار رسید، که کمی بیشتر از نصف آن - ۱۴.۷ میلیون دلار - برای مسابقات هزینه شده است. ۵.۶ میلیون دلار برای توسعه، ۳.۵ میلیون دلار برای هزینه‌های عمومی و اداری، ۱.۱۵ میلیون دلار بابت بازاریابی و ۷۸ میلیون دلار برای ادغام اختصاص داده شده است.

نکته مهم این است که با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا، که تعداد زیادی از مسابقات ورزشی از جمله بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را لغو یا به تعویق انداخت، جدیدترین ترازنامه یا بیانیه وضعیت مالی، دقیق است.

در تاریخ ۳۱ دسامبر، دارایی‌های جاری بالغ بر ۴۶ میلیون دلار بود، که بیش از ۴۳ میلیون دلار از آن پول و حساب بانکی است.

این امر به فدراسیون اجازه می‌دهد که در برابر بحرانی که سال ۲۰۲۰ را برای صنعت ورزش غم انگیز کرده، انعطاف پذیری داشته باشد.

سال گذشته هزینه‌های کارمندان BWF با افزایش شدید ۳۶.۶ درصدی به ۲.۹۴ میلیون دلار رسید، اما تعداد کارمندان نیز ۲۰ درصد افزایش داشته و به ۴۲ نفر در رسیده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها