خیال سرخ‌ها از ماندن این ستاره راحت است

در شرایطی که اخبار فراوانی در مورد جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس در پایان فصل شنیده می‌شود، اما هیچ شایعه و خبری در مورد جدایی کاپیتان جوان این تیم نیست.

خیال سرخ‌ها از ماندن این ستاره راحت است

احمد نوراللهی که در اکثر بازی‌های فصل نوزدهم با بازوبند کاپیتانی راهی میدان شده بود، برای لیگ بیستم هم در جمع سرخ‌ها می‌ماند و به کارش ادامه می‌دهد.

احمد نوراللهی از قدرت بازیسازی، شوت‌زنی و مدیریت تیم برخوردار است و در فاز دفاع و حمله می‌تواند عصای دست یحیی گل‌محمدی باشد. این بازیکن حالا دیگر در ترکیب سرخپوشان جا افتاده و مربیان پرسپولیس دلیلی برای نیمکت‌نشین کردن یا از دست دادن او ندارند.

احمد نوراللهی جزو بازیکنان بی‌حاشیه فوتبال ایران به حساب می‌آید که در این سال‌ها کمک زیادی به پرسپولیس کرده و باشگاه این انتظار را دارد که بتواند از او در لیگ بعدی هم استفاده کند. این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که اکثر بازیکنان پرسپولیس برای لیگ بعدی برنامه‌های دیگری دارند و می‌خواهند این تیم را به قصد لژیونر شدن یا حضور در باشگاه‌های دیگر ترک کنند، اما نوراللهی تا به حال هیچ حرفی در مورد جدایی‌اش نزده و در مصاحبه‌های خود از ماندن و بازی برای این تیم در لیگ برتر بعدی صحبت به میان می‌آورد.

با این حساب خیال مدیران باشگاه پرسپولیس باید برای فصل آینده در مورد نوراللهی که شماره ۸ تیم راحت باشد. او رفتنی نیست. فراموش نکنید که احمد در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان گذشته و نیم‌فصل، چند پیشنهاد خوب به دست آورد ولی تصمیم به ماندن گرفت و حالا که در زمان نیمکت‌نشینی امید عالیشاه و سیدجلال حسینی، به کاپیتان اول تیم تبدیل شده، اصلاً دوست ندارد شانس ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس را از دست بدهد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها