واکنش نصیرزاده به نقش در پرونده ویلموتس

مدیرعامل سابق باشگاه ماشین‌سازی اظهارات مالک باشگاه تراکتور را تایید یا تکذیب نکرد.

واکنش نصیرزاده به نقش در پرونده ویلموتس

هوشنگ نصیرزاده ، درمورد اظهارات تند محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی علیه او اظهار کرد: هیچ چیز خاصی ندارم که بگویم؛ اشکالی ندارد. بعدها می‌گویم، اما الان صحبتی ندارم.

 

او ادامه داد: اصلا انتظار نداشتم که ایشان چنین حرف‌هایی را بزند ولی ایشان فرد قابل احترامی است و ما در بحث مدیریتی با یکدیگر کار کردیم. فکر می‌کنم مشکلات حل خواهد شد، اما درباره این صحبت‌ها هیچ چیز خاصی ندارم که بگویم.

مدیرعامل سابق باشگاه ماشین‌سازی در مورد اینکه زنوزی عنوان کرده مقصر شکست در پرونده‌های فیفا برای تراکتور، ماشین‌سازی و حتی ویلموتس، نصیرزاده است، گفت: اصلا این موضوعات نیست. در این رابطه هیچ چیز نمی‌گویم و سکوت می‌کنم. اشکالی ندارد، ایشان بزرگ ما هستند و هر چیزی که دوست دارند، می‌توانند بگویند.

 

نصیرزاده پیرامون مقصر بودن‌اش در شکست فدراسیون فوتبال ایران در پرونده ویلموتس ابراز کرد: من نمی‌دانم، در این جریان نیستم و اصلا خبر ندارم! در رابطه با ویلموتس از فدراسیون بپرسید چون من خبر ندارم.

او اضافه کرد: آقای زنوزی برای فوتبال آذربایجان زحمت کشیده و به فوتبال ملی خدمت کرده است. اشکالی ندارد، صحبتی ندارم و ایشان فرد قابل احترامی برای من است. بنده سه سال با ایشان کار کردم و صادقانه کارم را انجام دادم. هیچ اشکالی ندارد؛ صحبت‌هایشان را خواندم و اصلا مهم نیست. مشکلی نیست و می‌توانند این مسائل را بگویند.

 

مدیرعامل سابق باشگاه ماشین‌سازی درباره اینکه علی خطیر را به زنوزی معرفی کرده است، گفت: من نمی‌دانم. خطیر وجود ندارد. من همه را می‌شناختم. بنده در این رابطه صحبت نمی‌کنم. ان‌شاالله ابتدا خدمت خودشان(زنوزی) صحبت خواهم کرد و بعدا حرف می‌زنم.

نصیرزاده یادآور شد: زنوزی مرد بزرگی است که به فوتبال ملی و آذربایجان خدمت کرده، اما انتظار چنین صحبت‌هایی را نداشتم. باز هم می‌گویم هیچ اشکالی ندارد و ان‌شاالله با خودشان صحبت می‌کنم تا مشکل حل شود.

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا علاقه‌ای به رسانه‌ای نکردن این موضوع دارد، عنوان کرد: موضوع خاصی نیست و جواب خاصی ندارم که به ایشان بگویم. ایشان بزرگ ما هستند و اشکالی ندارد. اصلا این موضوع را تایید یا تکذیب نمی‌کنم چون باید با خودشان حرف بزنم. فعلا نمی‌خواهم صحبتی انجام دهم.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها